Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

RS Forum sa nasom Muzikom ?

AW: RS Forum sa nasom Muzikom ?

Izvinjavam se u Ime Kolege sto je pobrisao te Teme,nije bilo namjerno nego stavrno slucajno..:emoticon-0111-blush

pa gdje bas sad da obriseee
sala na stranu...nego u neku ruku mi je drago jer vec sam pomislio da sam izludio i da mi se ponekad stvari pricinjavaju(bila tema i odjednom je nema vishe)...sad znam da je sa mnom sve u redu:emoticon-0105-wink: a za film nije bitno...skinucemo neki drugi:good:
 
AW: RS Forum sa nasom Muzikom ?


Da Druze stobom je sve uredu :good: ..nego eto on mislio da prebaci neke Postove u drugu Temu i eto..umjesto da prebaci on je isao na brisanje...:emoticon-0111-blush
 
AW: RS Forum sa nasom Muzikom ?

:emoticon-0106-cryin :emoticon-0106-cryinOde mojih preko 50 filmova:emoticon-0106-cryin:emoticon-0119-puke:
Ali desi se da i admini naprave gresku,zato cemo da stavimo druge:dfingers:
 
AW: RS Forum sa nasom Muzikom ?

mozda covek popio neku!!!desi se to!ja sam jednom izbrisao 50 linija a nisam imao kopiju!hehe,idemo dalje!
 
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…