Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Router-sitecom 54 G turbo

Misko

Ist oft hier
Registriert
17. April 2009
Beiträge
136
Reaktionspunkte
80
Punkte
28
Ort
Austria
Da li neko ima iskustva sa ovim Sitecom routerom...prijatelj i ja pokusavamo da otvorimo port ali ne uspijevamo nikako...upisemo IP, broj porta i protokol i kliknemo da aktivira...nakon sto kliknemo na "speichern" jednostavno sve nestane sto smo prethodno upisali...da li neko zna nesto o ovome?
 
AW: Router-sitecom 54 G turbo

hvala paradoxu na ovom linku...nisam uspio da nadjem informacije za router koji sam trazio ali nasao sam jedan programcic koji navodno otvara portove na ruterima...posto nije besplatan uspio sam preko torenta da ga skinem + paswort i nakon instalacije malo sam razgledao i cini mi se da bi moglo da funkcionise na mnogo rutera...mozda ga vec poznajete ali meni je bio nepoznat...pa ko ima problema sa otvaranjem portova mogao bi biti rijesenje problema...nije jos testirano ali program se zove PFConfig Version 1.0.144...mozete ga skinut preko torenta ili mogu ga i ja postavit naravno uz dozvolu moderatora
 
Zurück
Oben