Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Problem z Domo + i Kuchnia + na oscamie

hallo,jestem stosunkowo krótko z Wami,dlatego proszę o wyrozumiałość dla moich pytań.
W międzyczasie nauczyłem się trochę w tej materii.
Ja mam te same problemy z niektórymi kanałami jak już wyżej wspomniano (#9).
Próbowałem sam coś zrobić(jak adas sugerował).
Bez rezultatu.
Jeżeli dobrze dodo83 zrozumiałem............jako "client" (bez dostępu do kartki) nie mogę u siebie wpłynąć na rozwiązanie mojego problemu.
Czy mam rację czy też żle coś rozumiem ?
Z góry dziękuję za rozjaśnienie mojej głowy.
 
Dziękuję za szybką reakcję.
Ja jestem tylko klientem. Nie mam dostępu do Server.
Mam dostęp tylko do moich files.
Może żle się wypowiedziałem.
A chodzi o Canal+ n.p. Canal+Sport,Canal+Sport2,Canal+Premium,Family i.t.d.
 
Zuletzt bearbeitet:
a na Serwerze jaka Karta smiga?
jak chodzi o 0B01 to Parametr disablecrccws musi byc wpisany tam i u ciebie
 
No właśnie to chciałem wiedzieć!!!!
To znaczy że sam nie mam wpływu na sukces.
Używam to tylko do własnych potrzeb.1,2 device w domu.
Mojemu Partnerowi sugerowłem te korektury ale do tej pory nic się nie zmieniło.Może też nie jest w posiadaniu HS i dlatego tak długo to trwa.
Jestem w trakcie poszukiwania dobrego Partnera u "źródła".
Tym bardziej że potrzebuję tylko 2 dobrze działające lines.

I jeszcze jedno kwestia na przyszłość ponieważ byłeś tak uprzejmy i odpowiedziałeś mi szybko na moje pytanie.

Dla dwóch Urządzeń lepiej więcej linii (3,4,5,6) czy też tylko dwie.Chodzi mi o stabilność..........bez Freezer
Dziękuję:)
 
Jako klient zawsze można powiedzieć nic nie idzie zrobić , klient tylko odbiera co mu Server poda , czyli server zadzi , a klient siedzi cicho i robi co Server rozkaże

Linia to lepiej jedna a porządna jak 10 ale dupiatych

Jakość nad ilość

Gesendet von meinem Power mit Tapatalk
 
PaySerwerow to tutaj nie supportujemy,
pod Partnerem rozumiem wymiane Kart, ty dajesz on daje ....
to co ty szukasz czy masz to dostep platny? to nie tutaj ...

Na Cardsharing starczy jedna Linia na jedno urzadzenie
 
Grzecznościowo nazwałem kogoś Partnerem a nie sprzedającym.​
Nie wymieniam się z NIKIM ;tylko jak już wyżej wspomniałem; traktuje to trochę jak hobby i tylko do użytku własnego.​
Pytając o ilość linii miałem na myśli STABILNOść SYGNAŁU. Wiedziaąem że dla 1 device potrzebuję 1 linię.​
Dużo się już dzięki Wam nauczyłem za co jestem bardzo wdzięczny.​
Rozumiem że nie suportujecie payserverów,chciałem tylko wiedzieć czy mam szukać więcej linii czy też mniej.Tego nie byłem pewny.
Czutok pisze o dupiatych liniach.............tylko jak je wcześniej rozpoznać???,........chyba tylko na zasadzie "prób i błędów".
A może cena ma tu coś do powiedzenia......
Nie mniej jeszcze raz dzięki chłopaki za te wskazówki.​
Mam coraz więcej światła w głowie ale jeszcze nie w TV.​
(y)
 
Zuletzt bearbeitet:
cena lini to juz wiadomo ze payserver , ergo dupiata linia

linie powinna byc darmowa od dobrego znajomego

nie potrzeba 10 lini bo wystarczy jedna , ale zato porzadna , wtedy jest tez stabilna i nic nie zrywa

jezeli znajomy na 1 karcie probuje 100 ludzi utrzymac , to wiadomo ze nie bedzie stabilnie
 
Od kiedy supportujemy tutaj PS:mad:

Narazie Adas
 
przepraszam , gdzie ty tutaj widzisz support ??

odpowiedz komus ze jedna pozadna linia jest lepsza od 10 ciulatych to nie support , a i o placeniu za linie wyraznie pisze ze to payserver

adas , nie czesz wszystkich przez jeden grzebien
 
Tam gdzie ,,zaplacil,, niech prosi o pomoc, lub wykupi abonament.

Narazie Adas
 
Dziękuję Czutok za wyjaśnienie.
Dziękuję Adas za pouczenie.

Chciałem się tylko dowiedzieć (czysto teoretycznie) czy ilość linii ma wływ na jakość sygnału i tego też się dowiedziałem.
Rozumiem też Adasa.
A propos "pomocy" to .........sugerowałem też temu "Typowi" co evtl. można zrobić aby to czy tamto naprawić ale przypuszczam że to jest tylko jakieś "słabe ogniwo" w tym łańcuchu.

Nie chcę też aby przez moje ,nieraz niewłaściwe pytania powstały nieporozumienia na naszym board-zie.

Nie mniej jeszcze raz dzięki i pozdrawiam wszystkich.
 
Zurück
Oben