Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Prezadovoljan sa Bosna TV

Kennel

Newbie
Registriert
1. Juni 2010
Beiträge
4
Reaktionspunkte
0
Punkte
1
Skoro sam uzeo IPTV-sistem od "Bosna TV", i mogu reci da sam sad za sad prezadovoljan. Evo koje kanale imam:

BHT1,
FTV,
Hayat BiH,
Hayat Plus,
Hayat Music,
OBN,
TV1,
Pink BH,
TVSA,
BATV,
Nasa TV,
RTCG,
Hema,
Alfa,
RT Mostar,
Tuzla Kanton,
OTV Valentino,
TOP Music,
Glas Drine,
Cazin,
RTV Novi Pazar,

Takodje ima EPG funkcija, kao i VOD (Video on Demand) koji nudi nekoliko stotina naslova. Ima i nekoliko kanala (BHT1 "EST", FTV "EST", Hayat "EST", OBN "EST", Pink BH "EST", itd.) koji se uvijek emituju 6 sati ranije. Tako ako nesto propustis mozes kasnije gledati.

Placam 20 Eura mjesecno. Resiver me je izaso 104 Eura. (€ 79 + € 25 postarina).
 
AW: Prezadovoljan sa Bosna TV

grdno si se zajebo.bolje da si uzeo nettv za 13 eura mesecno imao bi skoro sve ove kanale sto si naveo plus jos daleko vise dodatnih kanala.
 
AW: Prezadovoljan sa Bosna TV

ok,svako ima svoje.to je bila samo konstatacija.ja sam uzeo roditeljima nettv sa ip boxom i nemogu da potvrdim ovo sto kazes za prekidanje.
 
AW: Prezadovoljan sa Bosna TV

i ja imam nettv na 1 mjesec uzeo ,nekad radi dobro, a nekad tj cesce koci da poludis,a to sto kazes tako je , kao stalno nesto rade na poboljsanju...uvijek ista prica
 
AW: Prezadovoljan sa Bosna TV

Moram priznati da sam pogrijesio! Bili ste upravu za Nettv - izuzetno je dobar, izbor kanala i kvalitet slike je za nepovjerovati! Napravio sam gresku kad sam govorio za one smetnje. Prijatelj o kojem sam govorio ima "GSS Media" gdje sam vidio te smetnje, a ja sam greskom mislio da je to Nettv.

Uzeo sam na Nettv (sa Motorola boxom), i mogu ga preporuciti svakome. Zaista nevjerovatno kako je dobro. Kvalitet slike je dobar i na PC Playeru, ali preko Motorola boxa je fantastican.
 
AW: Prezadovoljan sa Bosna TV

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Ocemu ti pricas majketi? Net TV Plus preko Motorola Box-a ima odlicnu sliku, meni je mnogo bolja nego preko satelitske.

Mozda si ti prikljucio komp na TV preko HDMI kabla pa gledas Nettv player na TVu? To je nesto sasvim drugo!
 
AW: Prezadovoljan sa Bosna TV

Ima li kakvi novosti u vezi Bosna TV isplati li se to uzmati
 
AW: Prezadovoljan sa Bosna TV

Jel zna ko ovdje gdje mogu da uzmem IPTV i da je stabilan server i dobar Qualität slike?

Poz
 
Zurück
Oben