Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Polsat 1803 problemy ??

Registriert
17. März 2009
Beiträge
28.980
Lösungen
8
Reaktionspunkte
17.848
Punkte
1.083
Ort
Unter ne Brücke
Czy Polsat coś robi czy u mnie coś siada ??
Od mniej więcej 17 :30 Polsat nonstop staje i parę minut stoi , wyłączę kodowanie Polsatu i patrzę z conaxa , leci bez problemów

Ma ktoś też takie problemy ??

Gesendet von meine Tasche mit Rauchzeichen
 
Polsat twierdzi ze nie maja problemu, i proponuja wymiane sprzetu.

Narazie Adas
 
Aha , znaczy się że Polsat jak zwykle nie ma problemów , tylko parę set dekoderów i modłów CI ma problemy

Gesendet von meine Tasche mit Rauchzeichen
 
Tak, ale wczoraj okolo 23h wrocilo wszystko do normy, chyba mieli awarie w systemie.

Narazie Adas
 
no musieli miec jakies problemy , skoro wszystkie dekodery i moduly CI nonstop padaly , ale jak to polsyf , nikt sie nie przyzna do problemow , tylko wymyslaja ze antena zle ustawiona albo wina pogody , banda zlodzieji i darmozjadow , co zyje za nasza kase
 
Mysle ze cos trenowali na poszczegolnej grupie kart i poszlo nie w ta strone :fearscream: :fearscream:

Oczywiscie wszystkim w tym momencie sie popsul sprzet operatora, banda partaczy.

Narazie Adas
 
No i powtórka z rozrywki , wczoraj nie skończyli , to wkurwiają dzisiaj dalej

Gesendet von meine Tasche mit Rauchzeichen
 
Na chama chyba chca wszystkich usczesliwic z EVO :grinning:

Na xxx.sat-4-all punkt com masz wiecej uszczesliwionych.

Narazie Adas
 
Ciekawe jest ino to co kombinują , bo bez powodu nie grzebią w kodowaniu

Dziwne jest też to że nikt na forum z posiadaczy karty polsyfu nic nie zauważył że gaśnie , albo to tylko jakieś serie kart gasną ?

Gesendet von meine Tasche mit Rauchzeichen
 
Mam tutaj 1803 i 1861 dzialaja bez problemu, oni testuja na poszczegolnej grupie.

Narazie Adas
 
Moje wszystkie karty to 1803 , i na wszystkich ten sam problem
Obojętnie czy lokalna karta czy w CS , obojętnie czy przez oscam , orginalny dekoder czy orginalny ci modul , wszędzie taki sam problem

Gesendet von meine Tasche mit Rauchzeichen
 
Zostaw jeden karton w orginale na 24h.

Narazie Adas
 
Wczoraj koło 17 - 18 się zaczęło , koło 23:00 przestało, dzisiaj punkt 18:00 się zaczęło znowu , więc wnioskuje że u mnie wszystko ok , bo 2 dni z zedu o tej samej porze to trochę dziwne , szczególnie jak do przedwczoraj wszystko było ok , moja karta była wczoraj w oryginalnym module ci , i przez orginalny modol dokładnie ten sam problem , data aktualizacji na karcie do 11 maja 2020

Gesendet von meine Tasche mit Rauchzeichen

nikt nic nie wie ??? a masa kart wieczornymi godzinamy kompletnie pada

ludzie co z wami ??

tylu tutaj bylo posiadaczy kart 1803 polsatu a nagle nikt nie zauwaza problemu ??
 
Ja miałem to samo przedwczoraj o 18 się zaczęło wylonczylem moja karte bo myślałem że Easymous pada albo coś się dzieje chciałem się na weekend tym zająć
Wczoraj sądziłem ja do modułu i miałem same kratki nie dało się paczyc

Gesendet von meinem SM-G950F mit Tapatalk
 
Zurück
Oben