Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Počele pripreme nogometaša BIH

Status
Für weitere Antworten geschlossen.

murati

Best Member
Boardveteran
Registriert
27. März 2008
Beiträge
7.555
Reaktionspunkte
4.320
Punkte
383
Ort
Digital-Eliteboard
Okupljanjem reprezentativaca u hotelu Hercegovina na Ilidži danas su počele pripreme nogometne reprezentacije Bosne i Hercegovine za prijateljski meč s Iranom 12. augusta na Stadionu "Asim Ferhatović Hase".
Na prvoj prozivci selektoru Miroslavu Blaževiću javila se većina pozvanih nogometaša, a ostali bi trebalo da dođu tokom dana.
Pored Misimovića, Muslimovića i Rahimića, koji su ranije otkazali dolazak, Blažević u susretu s Iranom neće moći da računa ni na golmana Asmira Begovića (porodične obaveze), Samira Muratovića (bolest) i Admira Vladavića (povreda).
No, i pored toga Blažević ne namjerava upućivati naknadne pozive.
"Nisam siguran, ali mislim da neću više nikoga zvati. Ima nas dovoljno da se suprotstavimo azijskom divu", rekao je Blažević za Fenu.
Reprezentativci BiH prvi trening obavit će danas u 18.00 sati na stadionu Grbavica.


Izvjestaj..sa malim zakasnjenem.....
 
AW: Počele pripreme nogometaša BIH

Hvala Murati za info :good:

Zna li ko da li ce se prenositi utakmica i ko pokazuje ?


pozdrav
 
AW: Počele pripreme nogometaša BIH

BHT prenosi utakmicu ali ce izgleda biti kodirano:DDD
ko nema mogucnost gledanja na TV prenos ce biti na sopcast-u na kanalu 6455 (bih live sport)
moguce da prenos bude i na iranskoj televiziji IRB2 HotBird/12437/Horz./27500 NEKODIRANO

naj vjerovatnije ovaj sastav

Supic
Nadarevic,Pandza,Spahic,Jahic
Salihovic,Bajramovic,Stilic(Pjanic),Ibricic
Ibisevic,Dzeko
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Počele pripreme nogometaša BIH

A nebi bilo vala loshe kad bi sebi nasli malo boljeg Protvnika...uvijek naki levati.
 
AW: Počele pripreme nogometaša BIH

Prenos Tekme bice na BHT Televiziji,sve Tekme koje ce biti u BIH ce prenositi BHT,a sve Tekme u Gostima ce prenositi NTV Hayat,tako sam Procitao na Sajtu...e hajde da navijamo onda...:D
 
AW: Počele pripreme nogometaša BIH

A navijo bi da mogu gledat...vako samo preko Livescore.com mogu zjevat :)
 
AW: Počele pripreme nogometaša BIH

Nemam ja satelitske nemogu da je postavim jer mi je Balkon na pogresnoj strani, tako mi je receno ja se ne razumijem puno oko toga
 
AW: Počele pripreme nogometaša BIH

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!


E ebiga...Balkon treba da ti je usmjeren prema jugu. Mozes pogledati da li ko drugi ima mozda satelistku i gdje je usmjerena. Koju kablovsku imas? Ja u Unitymedia imam istu NTV Hayat.

Ja imam bastu nekih 50 metara dalje od stana, ali sam kabel pruzio preko dvorista jer nije moglo drukcije. Jeste da kosmijama nije pasalo, ali me boli dzon :)

U zimu namjeravamo da se selimo u neki drugi stan. Glavni kriterij ce biti satelitska. Ako ne bude mogucnosti za satelitsku, ne uzimam stan. Pa makar balkon pokazivao u bastu nekog Puffa..ne dolazi u obzir :D


:D:Dpozdrav
 
AW: Počele pripreme nogometaša BIH

Tako je, ako neide satelitska onda nista od stana
 
AW: Počele pripreme nogometaša BIH

Dali mozda ima neko in Minhena da vidi jel mogu da stavim Sat ??

A Kabelanbieter jer KMS
 
AW: Počele pripreme nogometaša BIH

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!




Pogledaj kod ovih. Oni imaju prodaju satelitske opreme a i rade montazu u Minhenu
 
AW: Počele pripreme nogometaša BIH

Hvala ti, vidjet cu sa njima mada mi se nisu ucinili simpaticnim kad sam bio jednom kod njih da pitam za neke stvari oko Sat antene..

Mozda ima neki User s Foruma koji bio bio cool da dodje da vidi..
 
AW: Počele pripreme nogometaša BIH

pogledaj po balkonima koji su na tvojoj strani dali se nalazi neka satelitska antena
 
Status
Für weitere Antworten geschlossen.
Zurück
Oben