Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Pay-TV ile ilgili hersey buraya

AW: Pay-TV ile ilgili hersey buraya

selam dostum
kebap kartlarda bir ses yok yoksa onlarda opus kart gibi öldülermi
selam

evet bencede öldü..saten öyle kartlar 5-6 ay dayanir sonra ölür..
hep öyle..

ben Türkiyeden orijinal digitürk abosu (reciveri beraber ile 2 senelik 120 Euro), yaptım ( LigTv yok) almanyadaki digitürk abosunda star ve Kanal D yok !!! ve öyle saçma sapan reklamlar ve quiz yok , şayet sizlerden Türkiyeden abo kartı almak isterseniz muakkak reciveri ile alın ve çifleştirip aktif yaptıktan sonra alıp getirin, zaten şimdi reklamına bakarsanız iyi angebotları var. selamlar

dediklerin irdeto kartlari icin geciyor kardes....cryptoworks calisiyor istedigin receiverde....

biz zaten epeyden beri izliyoruz 7 derece eutelsattan....reklamlari bile güzelll.....

renkdaş, nasil yani abo olurken yok ben irdeto istemiyorum, benim kart cryptoworks mu olsun deseydim yani ?

ah keske öyle kolay olsa....ama yinede sansini dene derim....yada ligtv ye abone olan akraban varsa onun cryptoworks kartini sen al, senin abone oldugun irdeto kartini ona verirsin....

yok ya kimsede yok, bilgin icin tsk

arkadaslar bugun duydugum bir haberi sizlere sormak istedim 23,5 acik diyorlar bu dogrumu ?
cunku bugun bir reciver dukkanina gitdik reciver almaya orada satici ile musteri arasinda gecen konusmayi duydum satici bir reciver satmis olanda bir gun sonra reciveri geri getirmis dedigine gore onun bir tanidigi 23,5 bakiyomus bu da onun icin reciver almis yapamamis geri vermek istiyordu bende sizlere bir sorayim dedim acaba bu konuda bilgisi olan varmi diye ?

FB kardesim biraz daha acik anlatsan diyorum sunu ben biraz zor anliyorumda nedemek istedin yani ?sharing`e katil....bizim sitenin V-SERVERI var....oraya .katildemekle

Zurück
Oben