Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

OFF TOPIC - Discutii ce nu apartin de sateliti

Status
Für weitere Antworten geschlossen.
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

De ce sa cenzurez ? aici e :eek:fftopic: bineinteles fära injurii cä tre sa pun bip regulile trebuie respectate

Poti sa spui pe sleau ce vrei tu sau altii iar cänd se iasä afara se uitä
Jignirile nu cred ca au rost cä doar nu säntem la scoala sa ne certam de la o fatä
Poate totusi mai lipseste ceva dincolo :JC_hmmm: tre sa mä mai gändesc si revin
Oricum iti doresc un surf pläcut si aici si dincolo :good:
 
AW: DREAMBOX Intrebari si raspunsuri

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
Hi max4yuo,

mie mi se pare cã nai înteles despre ce era vorba dincolo cu problemul acesta, cred cã si aici nar fi frumos cu asa fel de Avatare.
Tio explic înco datã, dacã cine va are copii mici si lucreazã la Notbock ca sãl ajute pe cine va si este în Camera unde are Televisorul si Recul sãu, si copii se uitã ce face Tata, si vede asa fel de "Titte" si jei nu stie sã citeascã romîneste,
Cinel mai crede cã el ajutã pe cineva cu Sateliti.
Nu stiu dacã tu ai copii mici. Sau te baci întro cãmarutã cu PC ul tãu sã nu te vadã nimen ce faci. Asta ar fi parcã mergi în Pivnitã ca sã rîzi :D:D:D

Dar acel User sia dat seama si a pus un alt Avatar.

Asta este pãrerea mea si cred cã nu te Superi.
 
AW: DREAMBOX Intrebari si raspunsuri

eu nu am de ce sa ma supar, nu am fost implicat personal, doar am urmarit DIFERENTELE DE OPINII, si mie mi s-a parut un motiv de cearta pt ca si eu am coppil mic, dar nu am mai mult de 3 camere dar cand eu sunt la calc. ,copilul meu nu are ce cauta s-au il inchid, sau il las pe el unde vrea el sa se joace , ma rog..... si parerea me a fost ca atunci acel CINEVA, poate a vrut sa dea putina CULOARE; sau te miri ce .....si cred ca si-a retras ´´TITELE´´, din cauza ca a fost CONSTRINS de imrejurimi, sau in semn de respect fata de ceilalti useri, poate a vrut sa evite urmarile si discutiile ce puteau urma....si stiti ce se zice ´´DESTEPTUL DA INTODEAUNA INAPOI!´´
Aceasta a fost parerea mea personala despre acele probleme de AICI / DINCOLO, si sper sa nu fi jignit pe nimeni, daca da SINCERE SCUZE! si ce sa mai spun , e bine ca putem sa discutam aici parerile si inconvenientele noastre ca niste oameni ,cu bun simt si demnitate, si stiti ce se mai spune ca daca cu totii am fi deacord tot timpul am fi din nou comunisti, ca numai la aia trebuia sa spui tot timpul ca esti de acord
Cu stima
 
AW: OFF TOPIC - Discutii ce nu apartin de sateliti

mann mann, s-a umflat Ovazul in voi ??

Nu stiu despre ce sau cine este vorba -

dar alta tema nu vati gasit ???

Ptr. asta mi-am pus fatza si Nikul - sa se faca aici un Forum Romanesc ???

Cautati sa va comportati mama ei de treaba .
 
AW: DREAMBOX Intrebari si raspunsuri

Hi max4you

Vãd cã mai întelez ce am vrut sã spun. :good:

@ Black_Angel

Nui de Certat am discutat o Problemã, :JC_hmmm: si sper ca sã o întelegi, nare numic cu comportat :good::good:
 
AW: OFF TOPIC - Discutii ce nu apartin de sateliti

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
ce, nu se potriveste in thread?...totul e OK!discutam ca intre romani:D:D:D
MULTUMIM! ca ti-ai bagat obrazul pt noi:ja:ja:ja:ja:ja:ja:good::good::good:
cum spuneam , doar discutam, civilizat:smoke::smoke:
PS -am rezolvat cu gamma ,daca vrei uita-te la tema respectiva (romaneste)
 
AW: OFF TOPIC - Discutii ce nu apartin de sateliti

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!


De cänd nu am mai auzit asta :D
Asta nu-i nimic Black Angel fiecare sa scrie cei place si ce nui place sint doar discutii nu se ceartä nimeni si ce nu ai vazut in forumurile din Ro ca esti si tu umblat destul acolo discutii , da sänt si multi impertinenti la noi nu e cazul la sfärsit se ajunge tot la o :drinks:
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: OFF TOPIC - Discutii ce nu apartin de sateliti

mai lasati-o balta

este un Forum ptr. Sat dupa cite stiu eu

Nu de birfee

Parerea mea este ca acest tread se prea intinde
 
AW: DREAMBOX Intrebari si raspunsuri

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!


Nici tu Emil 1:ja, dar vâd câ aici ca Mod ai alt Avatar.Vesi merge si asa.:good:

@ Black_Angel...O lâsâm baltâ .. findcâ nu are rost sâ ne certâm.

Dar dacâ citesc aici ..."uni Useri Dincolo in ultimul timp au devenit toti prea ´´COOL´´, si asta e problema, problema care sper sa nu apara si aici.

El a primit Suport acolo la fiecare întrebare!!!!

Dar asta este resultatul dacâ ajuti pe uni Useri.... in deiner Freizeit.



Und das ist nicht OK
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: OFF TOPIC - Discutii ce nu apartin de sateliti

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Nu te inteleg ce vrei sa zici

Poate m-ai inteles gresit sant si in forumurile din Romania si acolo sint impertinenti cum vorbesc cum discuta si Blak Angel stie asta ca si el e peste tot

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Ce sa cenzurez ca un user vorbeste liber atata timp cand nu isi baga si scoate sti tu ce , e parerea lui zi tu ce poti s-ai faci
Personal nu am cu nimeni nimic
 
Status
Für weitere Antworten geschlossen.
Zurück
Oben