Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Odakle dolazite iz Balkana

Status
Für weitere Antworten geschlossen.
AW: Odakle dolazite iz Balkana

da se ia ja predstavim,, : nakon paar godina ...

inace iz dalmacije,, sad u Hamburgu
 
AW: Odakle dolazite iz Balkana

Uf kaj si se rano sjetio:_risata: , dobro doso na Forum i ugodno druzenje i viel Spass.
 
AW: Odakle dolazite iz Balkana

ajde onda i ja da se predstavim kao i kolega gore,nakon par godina.
zovem se:necu da kazem
poticem sa:moravu-carapan
sad sam u:austriju
star sam:40 i kusur
oci:smedje
kosa:braon...80% je nema vise
visima:180
tezina:78
seksualna opredeljenost:jednom mesecno,pa sta zakacim
veroispovest:pravoslavna...tako mi rekli al,niko me nije pitao...neverujem u te stvari
politicko ubedjenje:ekstremni desnicar...al to je povezano sa seksualnom opredeljenoscu
bracni status:eek:zenjen
deca:na dvoje primam decji dodatak
interesovanja: ja sam mnogo interesantan covek...sve me interesuje
karakter:eek:cu da provociram,pod'ebavam,palim vatru i tako to...da se zna
ocekivanja od ovog foruma:samo da me ne banuju

eto...pa dobro vam dosao :)
 
AW: Odakle dolazite iz Balkana

Gränze Bramfeld / Wellingsbüttel,,,


sta ces covik nevodi racuna :):emoticon-0136-giggl,, tek kad se pocne intezivnije bavit materijom i vise vrimena provodi na forumu onda vidi da se moze i predstavit i da postoji rubrika za predstavljanje .. Ko cita neskita



eto kako je rekla moja stara baba,,, Sinko nikad nije kasno...

eto dobro i ja dosa nakon par godina:dance3:
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Odakle dolazite iz Balkana

Ajde onda i ja da se predstavim kao kolege, nakon par godina.
Imam 35 godina
Rodjen U Brckom DC, Zivim u Salzburgu od svoje 12 godine.
Tehnika mije hobi sve sto radim, radim za sebe. Pomazem Ljudima kojim treba pomoc jer ovdje (u Salzburgu) ko zna obaciti image i kanalnu listu vec je TEHNICAR (kako me nerviraju) i naplacuju satnicu a nije im od potrebe jer i onako rade na BAUSTELI. Ja nisam Tehnicar nista ja nisam ni izmislio niti bilo sta, sve sam pokupio odvas ali mi je zao stari ljudi koji neznaju dase snadju ni koji reciver niti ista, a gledalibi domace kanale.

Zato Prijatelji punovam Hvala stabi ja bez vas i vase pomoci.
Pozdrav
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Odakle dolazite iz Balkana

Pozdrav Biljan i ti nam takodje dobro doso isto polakim putom ali sigurno:emoticon-0136-giggl
 
AW: Odakle dolazite iz Balkana

takodje i od mene Biljan dobro nam dosao,a sto se tice Technike zajedno ce mo dalje da se ucimo:emoticon-0148-yes:
 
AW: Odakle dolazite iz Balkana

Dobro vece.zovem se Svetlana i dolazim iz Novog Sada sada u Grazu.Drug mi je preporucio ovaj site,kupila bih Nettv i interesuju me iskustva.medjutim nisam uspela da pronadjem deo site gde se o tome diskutuje.molila bih da me neko uputi.

Hvala unapred
 
AW: Odakle dolazite iz Balkana

Dobro nam dosla na Forum.
Pogledaj tu:
 
Status
Für weitere Antworten geschlossen.
Zurück
Oben