Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

nowy tel int anbieter

AW: nowy tel int anbieter

hi,
Portfreigabe nie ma z DYN nic wspolnego, wpisales prawidlowe dane w punkcie Dynamic-DNS?
 
AW: nowy tel int anbieter

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
oznacza ze popelniles jakis blad przy wpisywaniu dyndns do routera , najczesciej w passworcie , albo w samym adresie dyndns

wykasuj to co wpisales , i wpisz jeszcze raz , male i duze litery taksamo musisz podac jak w dyndns podales
 
AW: nowy tel int anbieter

your_exernal_address.gif
185.17.11 xxx

open_port_finder.gif
Remote Address
use_current_ip.gif
Use Current IP

Port Number





flag_red.gif
Port
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
is closed on 185.17.xxx.181.
Is
title.gif




nie potrafie otworzyc portu , ma to podobno zwiazek z IPv4 i IPv6, naprawde nie znam sie na tym. a bez zwolnionego portu chyba nie bedzie domena aktywna,

- - - - - - - - - -

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen Inhalt sichtbar zu machen!


Nazwa domeny zostala znieksztalcona prze xxxx.
 
Zuletzt bearbeitet von einem Moderator:
AW: nowy tel int anbieter

rozmawialem z kundendienst , i bez wykupienia u nich bisnespaket, albo domeny, ca.5 euro na miesiac podobno nie da sie nic zrobic,
 
AW: nowy tel int anbieter

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

ten zapis udalo mi sie wykasowac, byla zle wpisana domena, ale problem jest dalej z IPv4 i DS-Lite.
Czytalem duzo, i dalej nic nie kapuje.
Nie rozumiem tego co pisze we FB-Service

An einem Internetzugang mit DS-Lite ("Dual Stack Lite") ist die FRITZ!Box nicht über IPv4 aus dem Internet erreichbar. Bei aktivem DS-Lite wird in de
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
auf der Seite "Übersicht" unter "Verbindungen" der Status "IPv4 über DS-Lite" angezeigt.

Czyli bez IPv4 nie bede mögl zrobic Portfreigabe , a bez Portfreigabe nie aktywuje domaine?
Czyli jedyne co pozostalo to dokupic opcje IPv4 za 4.90 €

rozmawialem teraz z HOTLINE z pionem technicznym, jedyne co mozna zrobic to dokupic opcje Bisnes , dostanie sie stale IP i chyba nawet jedna domaineadresse i wszystko bedzie ok.
Jezeli chodzi o IPv4 to nawet jak bym to mial, to tak nie da sie uruchomic domaine,portfreigabe tak.
IPv4 möglbym wykupic w celach przetestowania np. na okres miesiaca, ale podobno nie funktionuje to w 100%
, nie wiem czy nie opowiada glupot,
jezeli chodzi o cene , to nie ma röznicy
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: nowy tel int anbieter

udalo mi sie wywalczyc opcje IPv4, ale nie wiem jak sprawdzic swoja domene,mam NO-IP za frico. nie wiem czy jest aktywna, bo w sharingu domowym mi nie chodzi, a z kumplami z sharingu na razie nie mam kontaktu-..
dlatego moje prosta pytanie , jest jakis test na domeme?
port sprawdzilem , jest ok.
 
AW: nowy tel int anbieter

w windowsie zalacz Eingabeauforderung i wpisz " ping twuj-dyndns" np. ping elasigi.no-ip

albo wpisz w swoj recivier np. z schlafcimra twojom linie z dyndns adresen , jezeli obraz sie pojawi to dyndns dziala
 
AW: nowy tel int anbieter

z ta domena to moga miec problem, zakladal mi ja kolega na swoj adres Emailowy , wiec lepiej jak bede mial inna
doradzcie ktöre za frico sa odpowiednie ?
 
AW: nowy tel int anbieter

mam pytanie do fachowcöw,
jakie domeny wspölpracuja z opcja IPv4
bo mam teraz te opcje IPv4 i IPv6 ale te stare domeny mi nie chca chodzic, portfreigabe dziala.
pröbowalem zrobic nowa na SP DNS.de , ale tam sa 2 opcje dla IPv4 i IPv6, i na obu nie udalo mi sie odpalic sharingu, bo jest jakis fehler przy meldedaten.
na no ip tez nie chodzi
 
AW: nowy tel int anbieter

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

sam sobie odpowiedziales na wlasne pytanie :emoticon-0136-giggl

z ipv4 latajom wszystkie domeny , ja sam uzywalem przez lata dyndns , i przeszedlem do noip , smiga jak ta lala

sprawdz jeszcze raz twoje login dateie z tymi co wpisujesz do routera , gros-kleinschreibung , wolne odstepy , i najwazniejsze nie naciskaj enter jak cos wpisujesz do rutera , bo to sie liczy jako nowa linijka
 
AW: nowy tel int anbieter

najez mi pokazgorsze to jest to, ze domene zakladal mi möj kolega, i nie pamiet teraz login haslo itp, lecialo to przez jego E-Maila , on mi wpisal
password , i wszystko jest popxxxxxlone, ja pözniej tez zameldowalem sie na no ip, zrobilech domena ,nie zpisalech danych, i teraz tez nie moge sie na no ip zalogowac, bo nie mam password i user. No i nie moge sie zalogowac z mojego E-Mail bo dostaje o9dpowiedz, ze juz taki e mail istnieje, i tzreba podac password , tylko ze nie pamietam.
zalogowalem sie na SP DNS , BEZ PROBLEMÖW , tylko tez mi pokazuje fehler.
Nie jestem na tyle oblatany w tym temacie, ale moze trzeba zmienic port, maM teraz 12000, a moze trzeba cos zmienic w fritzbox,
bede dalej kombinowac, moze cos sie urodzi.
Sharing domowy po Ip i port 12000 hula bez problemu.
 
AW: nowy tel int anbieter

jak zapomniales hasla to mozesz przeciez to stare zresetowac, na No Ip, tam gdzie wpisujesz dane do logowania jest pole FORGOT PASSWORT (zapomnialem haslo),
w dalszym oknie musisz email Konta podac i powinni ci przyslac link resetujacy na tego emaila....
 
AW: nowy tel int anbieter

dzieki, dzisiaj sie udalo, kiedys juz pröbowalem i wtedy cos sie nie udalo.



wszedlem teraz na Dynamic DnS kostenlos, widze moja domene , jak mozna sprawdzic czy jest aktywna?
 
Zuletzt bearbeitet von einem Moderator:
AW: nowy tel int anbieter

jak IP ktora tam widzisz pasuje do twojej, to Host jest aktualny

twoja IP mozesz na przyklad tu sprawdzic:
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
 
Zurück
Oben