Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

Nowy HD Reciver AZBOX

Registriert
7. September 2007
Beiträge
2.597
Lösungen
1
Reaktionspunkte
6.947
Punkte
393
Ort
auf der Alb
Hi


Na początku kwietnia na sklepowych półkach pojawi się zapowiadany już jakiś czas temu AzBox HD. Jego cena będzie oscylować w granicach 150-200 EUR i będzie to najtańszy tuner HD.Zapowiadany jest również AzBox HD PVR. Wyposażony w HDD. Prawdopodobna cena to 300 EUR.





"Firma OpenSat w tym roku wypuści nowy model tunera Azbox, tym razem będzie to segment HD. Azbox HD będzie wyposażony w dwa uniwersalne czytniki kart oraz dwie kieszenie na moduły dostępu.
Pozostałe parametry - Stream: MPEG-4/H-264 HP@L4.0@, 1920x1080@50mhz@, resolution: 1080i, 720p, 576p/480p, Flash Memory: 8MBytes, System Memory: 256MBytes, Ports: 1x Component Y/Pb/Pr, 1x CVBS, 1x Scart, 1x S-video, 1x Digital 5.1 CH, 1x Stereo L/R, 1x HDMI, RS-232, 1x 9-pin D-SUB, 1x USB 2.0, 1x ETHERNET.


Quelle

Digitalsat-Kantor




Ktos chce kupic to prosze kontakt ze mna.


gruss
sigi06:hell
 
AW: Nowy HD Reciver AZBOX

Halo.
Jestem zainteresowany tym dekoderkiem.:yes:

Pozdrawiam
 
AW: Nowy HD Reciver AZBOX

ja jestem zainteresowany tym tunerem gdzie go mozna kupic
 
AW: Nowy HD Reciver AZBOX

no sigi06 gdzie jest ten tunerek juz mamy koniec kwietnia a jego nie ma
 
AW: Nowy HD Reciver AZBOX

hallo ich bekomme meinen in DE im Oktober
 
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…