Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Nova Karta Titanium 3

murati

Best Member
Boardveteran
Registriert
27. März 2008
Beiträge
7.555
Reaktionspunkte
4.320
Punkte
383
Ort
Digital-Eliteboard
Zdravo Narode....

Mozda ste vec citali ovde kod nas na Board Shopu da imamo Novu Kartu za Prodaju,Pogledajte ovde https://www.digital-eliteboard.com/threads/66008 ,od iduce Sedmice nadam se dacu dobiti taku jednu Kartu za Test,pa cu onda moci Licno vise o tome da napisem,ali eto sad samo malo dase zagrijemo...:dfingers:
 
AW: Nova Karta Titanium 3

Zdravo Narode...

Kao sto sam obecao dacu vam ovu Novu Kartu Testirati,evo konacno je stigla,danas sam je sa Cas3 Plus Programirao,Loader i kao file imate gore u Linku u Postu jedan od Phantoma,rad je vrlo jednostavan,startao sam Cas3 i pokrenuo Phonix stavio na 3.68 i isao na zakriti,potom sam Pokrenuo Loader i isao na Zeleno gdje stoji,potom sam ubacio Prvu Datei flash potom EEprom.eep pa onda Cryptkey.hex i onda samo na Burn jedno za par Minuta i Karta je gotvoa,svi oni koji su sa mnom u Share mogu to da vide tu Novu Kartu,otvara JSC Sport na 13° ,po Vremenu ce da dolaze i za druge Providere file,koje ce se moci koristiti sa ovom Kartom....
 
AW: Nova Karta Titanium 3

Jos da dopisem,ovo sam Probao u Smargo i DM800 Gemni 4.40
i Cccam 2.1.3 ...moji Perovi mogu da Potvrde ovo sto sam Testirao...
 
AW: Nova Karta Titanium 3

testirao sam te,samo da znas, i mogu da potvrdim da radi 100 % alal vera,samo nek se radi,nadam se da ce i nama ostalim biti to uskoro dostupno...
 
Zurück
Oben