Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

Next ye 2000 fta +xbox

AW: Next ye 2000 fta +xbox

Malo istrazivackog duha nebi falilo.Ima desetak next ye koji mogu sa xbox-om otvoriti programe,klonova ima ko u prici
 
AW: Next ye 2000 fta +xbox

vidim ja da je vrijeme odmora zato ostavljam ovu temu do 20.09 cao
 
AW: Next ye 2000 fta +xbox

nije vreme odmora nego je cena

za neki 100 Evra moze da se kupi Dream 500 Clone ( ovde u Shop ) i puten CS radi sve
oni koji nemaju Interneta u ovo doba oni nemaju ni mobilini sigurno ???


pozdrav
 
AW: Next ye 2000 fta +xbox

nije vreme odmora nego je cena

za neki 100 Evra moze da se kupi Dream 500 Clone ( ovde u Shop ) i puten CS radi sve
oni koji nemaju Interneta u ovo doba oni nemaju ni mobilini sigurno ???


pozdrav
Samo je razlika sto za Next ne treba internet niti bilo kakvo placanje CS na godisnjem ili polugodisnjem nivou
 
AW: Next ye 2000 fta +xbox

ja mogu samo da vam kazem da ovaj next nije skup moje misljenje
uporedite cijene od premijere ili vidite koliko ljudi traze za cs
 
AW: Next ye 2000 fta +xbox

CS je besplatan a ko placa za CS je sam kriv !!!
Ja nemogu da trazim nesto a nista da ne nudim !!
Tako je to u CS ......


pozdrav
 
AW: Next ye 2000 fta +xbox

E pa kod Nexta se samo dobija a nista zauzvrat ne daje !:good:
 
AW: Next ye 2000 fta +xbox

A gdje se ovaj resiver i xbox moze kupit i dase posalje u englesku???
 
Kako to cudo dobiti u njemackoj i kako doci do ulebe

moze li se nabaviti samo xbox i kolio bi dosa imam vec octagon koji je klon od next sa posebnim loaderom se moze mijenjati software...hvala

U turskoj je oko 70€ ali kako ga naruciti ....turski...jezik...u bosni ga ima ali i to je daleko..
 
Zuletzt bearbeitet von einem Moderator:
AW: Next ye 2000 fta +xbox

Kako ćemo mi stupiti u kontakt što imamo manje od 5 postova.Ako ima neko informacije od "Ulebe" zamolio bih ga da mi preko PN proslijedi.
Unaprijed hvala
 
AW: Next ye 2000 fta +xbox

Kako ćemo mi stupiti u kontakt što imamo manje od 5 postova.Ako ima neko informacije od "Ulebe" zamolio bih ga da mi preko PN proslijedi.
Unaprijed hvala


Zdravo....

Eto sad imas 5 Postova,a Pisem ponovo za sve one koima treba 5 Postova neka pogledaju prvo ovde
 
AW: Next ye 2000 fta +xbox

A gdje se ovaj resiver i xbox moze kupit i dase posalje u englesku???
Oprosti na kasnjenju, resiver se moze poruciti kod mene u Bosni s tim da dostavljam samo u BiH a u Englesku nazalost iz poznatih razloga ne mogu slati.Pozdrav!
 
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…