Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

NetTV Plus Samsung Smart TV App

4786

Newbie
Registriert
20. Oktober 2012
Beiträge
6
Reaktionspunkte
23
Punkte
3
Svi kanali koje nudi "NetTV plus" sada preko "nStream Player" aplikacije za Samsung Smart TV podjeljenih u 8 kategorija.Ukupno 251 kanal.

Da bi aplikaciju mogli koristiti morate naravno biti pretplatnik "NetTV Plus" servisa i svoj USER i PASS unijeti pomocu "Notepad++" u "nStream.xml" pa preko jedne od verzija "Samsung TV SDK" prebaciti na Vas Samsung Smart TV.

Pitanja kao sto su:
ajojjj gdje da nadjem moj USER I PASS, kako promijeniti USER i PASS,gdje je nStream.xml, gdje da skinem Samsung TV SDK ili kako da ga koristim,kako prebaciti app na TV itd. nemojte postavljati jer sa moje strane nece biti odgovorena, mislim da sam se dovoljno namucio i ovo da Vam sredim.

Za sva ostala pitanja imate Google pa sretno.


Link za Download samo preko PM



P.S
Hvala pocky64 za prvobitnu verziju!
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: NetTV Plus Samsung Smart TV App

dali ovo isto moze i na philips smart tv i kako
 
AW: NetTV Plus Samsung Smart TV App

imali gdje opsirnije za samsung smart tv kako unjeti kljuceve od net tv plusa ili kanal listu vec kako to ide
 
Zuletzt bearbeitet:
Re: AW: NetTV Plus Samsung Smart TV App

Ne moras nista da unosis ako imas preplatu. Instaliraj njihov app ii radi sve. Doduse kako koji dan sve manje kanala ,a i cijena veca ;)
 
AW: NetTV Plus Samsung Smart TV App

instalirao sam njihov player od net tv plusa ali kako unjeti kljuce imali kakav program za unos opsirnije objasnjenj
 
AW: Re: AW: NetTV Plus Samsung Smart TV App

hvala rijesio sam sve sa XAMPP CONTROL nije mi bio potreban Samsung TV SDK
 
Zuletzt bearbeitet:
Zurück
Oben