Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

N´ka.... jak odbierac ?

Mr.Zurkon

Freak
Registriert
21. Juni 2008
Beiträge
272
Reaktionspunkte
13
Punkte
78
Ort
Niedersachsen
Czesc,
mam takie pytanie, no raczej dwa.

1. Jest morzliwosc ogladac Telewizje N bez ich dekodera? Mam VU+DUO i niechce go zmienic na bylejaki scheiß z nki.

2. Jest morzliwosc ze muj szwagier w polsce weznie abonament na Nke, i (niby multiroom) ja bede z nim z tego pakietu korzystal?

Dzieki
 
AW: N´ka.... jak odbierac ?

ten multirom dziala tylko z turboboxem N-ki i tym innym schrotem od nich , i tylko w interne lan , znaczy sie ten multirom box musi byc podlaczony do turboboxa lan kablem , nie przes neta ( intern )

mozesz kupic se modul CI z TNK-HD i to jest prawie to samo co N-ka , brakuje pare programow

inna metoda to cs , ale to juz inna sprawa

mozna by bylo sprobowac przes VPN tunel ( jeden ip adres ) , ale tak jak pisalem , tylko z tym orginalnym zlomen od nich
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: N´ka.... jak odbierac ?

Zwykly TNK mam, myslalem o N´ce bomaja duzo programow w HD.

A oni wogule nie planuja to zmienic? Co oni sie tak uwzieli na te ich "dekodery"
 
AW: N´ka.... jak odbierac ?

bo od nich wynajmujesz dekoder z karta , placisz tylko za programy , po zakonczeniu umowy sprzet oddajesz spowrotem

TNK to jest normalna karta co leci wszedzie

TNK-HD to jest duzo hd programow ale karta tylko w module ci dziala , albo z orginalnym recivierem

N-ka - to prawie to samo co TNK-HD ale normalne abo i karta tylko w orginalnym recivierze
 
AW: N´ka.... jak odbierac ?

a da sie uprawiac CS na TNK HD? Hodzi aby szwagier zamiast nki wykupil na rok tnk hd, dalo by sie podzielic?
 
AW: N´ka.... jak odbierac ?

nie da sie z tnk-hd robic cs

z zadnego modulu ci nie idzie robic cs
 
@Czutok weisst du wie ich enigma auf die Schrott nBox drauf kriege? Ich habe aber leider nicht die 5800 sondern die 5720sx.
 
czutok schmeist solche schrot boxen ins müll , obwol sie funktioniren ,
czutok mag beqem , und einfach , und den schrot was die umsonst geben brauch ich nicht ( schaue mal bei laki , die schreiben wie man es macht )
 
Hi!

oh @czutok duzy Winnetou, @czutok duzo gadac mit weisse feder. Tam w krainie lakoiwcow biale piöro duzo wiecej sie dowiedziec....
 
Hi!

a ty pieronie zyjesz? bo cie ani nie widza ani nie slysza. A telefon tyz mosz chadziaju ty
 
chce kupic N mozna to uruchomic na oscam ?
 
N-ka leci przez oscam
jak chcesz kupic to licz sie z wydatkiem + - 500€ na 12 miesiecy , inklusive oscam i wyciagniety box ua
po 12 miesiacach koszt spada do jakis 200€ na 12 nastepnych miesiecy
 
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…