Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

Mazda 5

jonas5

Freak
Registriert
13. Juli 2008
Beiträge
270
Reaktionspunkte
19
Punkte
78
Posiadam mazde 5 2.0 MZR.Mam pytanie mam Nawigacje orginalnam ktora jest w budowana i posiadam duzo panstw europejskich ale Polski niema.Czy idzie cos zrobic zeby Polske jakos wgrac.I jeszcze cos CD idzie odgrywac ale DVD nie bo jest zablokowane.Slyszalem ze to idzie odblokowac i DVD bedzie szlo odtwarzac ale niewiem jak.Czy ktos ma jakies pojecie na ten temat?
 
AW: Mazda 5



Hi!


ogolnie mazdy z otwieranymi panelami wychodzily 2 wersje

pierwsza masakra czyta pliki tzw SDAL najnowsza mapa europy 2008 ale niestety nie ma na niej mapy polski a co najgorsze NIE BEDZIE


druga wersja czyta pliki KWI i jest nowa mapa z polska 2009

to ustal jakie czyta pliki twöj DVD czy SDAL albo KWI. Jak widzisz SDAL nie ma wogöle Map Polski..
Jak KWI czyta to mam tez Linki ktörych mozesz sciagnac...
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Mazda 5

Dzieki ze mi odpowiedziales.Najpierw musze sprawdzic co on czyta bo ja niewiem dokladnie jak sie dowiem to ci odpisze.Narazie
 
AW: Mazda 5

To jest KWI-Datei ale na tym DVD jest tez Ordner z IDX-Datei.Jezeli cos masz to mozesz wyslac?
 
AW: Mazda 5

Hi!


tutaj masz te linki. Czy one beda u ciebie chodzic niewiem. Pröbuj....
Ale na swoja odpowiedzialnosc.....

Link veralten (gelöscht)
Link veralten (gelöscht)
Link veralten (gelöscht)
Link veralten (gelöscht)
Link veralten (gelöscht)
Link veralten (gelöscht)
Link veralten (gelöscht)
Link veralten (gelöscht)
Link veralten (gelöscht)
Link veralten (gelöscht)
Link veralten (gelöscht)
Link veralten (gelöscht)
Link veralten (gelöscht)
Link veralten (gelöscht)
Link veralten (gelöscht)
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Mazda 5

Dzieki wyprobuje
 
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…