Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Max tv

AW: Max tv

Stie cineva ce fel de viaccess reciever am nevoie sa imi fac updete la cartela de max tv.Am gasit unul care are direct viaccess bagat pentru pay tv.sint de mai multe feluri sau nu ?
 
AW: Max tv

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Eu stiu de 2 tipuri poate sänt mai multe cum zici tu
Via 2.5 si Via 2.6 trebuie sa mearga cu amändoua deoarece Vantage 7100s are doar Via 2.5 si nu merge cartea de Tvr Iar max4you face update in Vantage la maxTv
Cred ca ar merge si cu un modul
 
AW: Max tv

dupa cite stiu eu merge si cu Zeta cam blue

merge perfect cu un Aston Viacces- numai ca alacosta in jur de 100€
 
AW: Max tv

am gasit recul potrivit sa faca update la max tv.Este Neotionbox 1000s.Are viaccess integrat si costa c.a 30€.Il am de citeva zile dar am asteptat sa vad daca face si update ca de citit am vazut imediat ca citeste cartela.
Am scris ca poate ajuta pe careva ca eu m-am chinut sa modific la dreambox si nu am reusit.Recul nu este fantastic ,al meu se cam incalzeste dar eu il am pentru update.
 
AW: Max tv

Bravo
Sä nu te sperii daca nu face update pentru ca mai au probleme cu asta si atunci il pun pe liber
Nu are nimic ca se incälzeste pentru ca sint rec.care lucra de la o anumitä temperaturä
 
AW: Max tv

Salut, vreau sa va spun ca azi au schimbat key la MAX (AKTA), si la mine in dreambox 800 , nu faceAU,trebuie sa fac cu un alt rec....(vantage 7100s), am asteptat 1 min si nu a mers...am bagat.o in modul VIACCESS original ...merge
PS- acum mi-a spus cineva ca ar face AU si in dreambox dar trbuie sa ai rabdare ...dureaza si o ora...
data viitoare am sa testez si varianta aceasta..(o ora pe AKTA...tvr...sa vedem daca merge)
 
AW: Max tv

Eu am instalat scam 3.53 cu HD+ care este prin internet.Nu stiu ce altceva face dar dupa ce am mutat dreambox-ul pe el a facut in 3 minute actualizarea la Max tv .Nu a mai fost nevoie sa bag cartela in neotionbox.
Poate ca merge si TVR cu asta.
 
AW: Max tv

Nu merge TVR cu scam am probat eu
In schimb noua Ice_Orf karte merge numai cu scam deocamdatä
 
AW: Max tv

Sal

Ute aici pe situl oficial la
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
depinde ce packet vrei :emoticon-0111-blush

PachetOferta standard

Baza27,7 RON**
Energy11 RON**
Evolution12 RON**
HBO MaxPak17 RON**
HBO15 RON**
Cinemax10 RON**

PachetOferta promotionala
Extra Practic (Energy + Evolution)19 RON**
Extra Total (Energy + Evolution + Maxpak)35 RON**
 
Zurück
Oben