Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

LigTV HD ????

AW: LigTV HD ????

abiler ja benim dreambox 8000 var bende türkiyeden kart almak istiyom ama sormak istedim bise var ben cimdi türkiyede nasil kart alacam bana bi yardim olun bizamet benim türkcem iyi del benim türkiyede cevrem cok bana yardim edin bende kart siparis verim yada olursan bana digitürk paylasimda yardim edin benim alman lokal kartlarim var bizamet yardim edin danke

kardes türkiyeden tanidigin varsa yaparsin

türkiyeden tanidigin üzerine alirsin karti....sana sen burda yasiyorsun diye vermezler kardes....

illa HD olmasimi gerek kardes....degilse bana PN at....yapariz birseyler....

selam

Bende 7derecede tüm HD kanallar cikiyor, sirf LigTV ve Penthouse HD cikmiyor. Penthouse önemli degil gerci ama LigTV'ye canim sIkIldI. Gecen sezon sorunsuzca calisiyordu..

ya bende ariyorum digitürk baylasim varmi benim local kartlarim var ama digitürk yok baylasim yapmak istiyen abiler varsa bana pn yazin ok mi

Arkadaslar Irdeto karti olanlar PM atsin Local kartlar mevcudur.

Yanlislik yaptiysak Mod ustadan özür.

Zurück
Oben