Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

lig tv ciddi mi?

delikanli23

Ist gelegentlich hier
bugün lig tv'de reklammini gördüm bütün cryptowork üyelerin internet paylasim yapanin kartlari kapanacakmis ? bilginis varmi bu konu üzerinde

AW: lig tv ciddi mi?

bu anonsu bende izledim....zuhahahahahah

bilmiyorum ama zaten cryptoworks kartlarini degistiriyorlardi irdeto veriyorlar....CS yapmayi önlemek icin.....

bekliyelim görelim

Arkadaslar ben simdik bu sezon icin CS server almak istiyordum digit., dsmart,ve sky. Sizde bekleyeyimmi yoksa ne yapmaliyim. Lütfen yardim edin. Client olarak sadece
selamlar sevgiler

@zapzup

nesini alacaksinki??
aldiginda parayi pesin vereceksin ve iki gün sonra aglayip duracaksin.

al ve dene 1-2 hafta mac saatlerinde, bak bakalim donmalar var mir...ondan sonra da alirsin

ama dedigim gibi, sonra gelip buraya aglama:emoticon-0132-envy:

@cemel

yaparlar tabiiki.
bizim cocuklar biraz akilli olsa hic birsey yapamazlar.

abo oldugunda parayi aydat ödiceksin.
PESINAT ÖDEMICEKSIN!!!!!!!!!!

sonra birsey oldugunda aboyu aniden iptal ettirceksin ve aydati keseceksin.

oldu ve bitti.

hadi

@kasper64 evet güvendigim kisiden aliyorum, ama sorum o degildi aslinda. Digi artik sifreleme sistemleri degisiyormus ya, artik cs olayi da bittimi diye soracaktim. yani her an kapanabilirmi. server türkiyede

Benim Kart da gümledi Biri Euro ve yaninda verilen TR karti.

Kart ECM almiyor yani Block olmus.Isin enteresan tarafi cihazda TR karti takili idi yani CS ile alakasi yok.Yani DT tarafindan bloke edilmis yoksa LIG TV karti acik olmasi lazimdi.

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Ustam, bunlar cs filan dinlemiyor. Tüm cryptoworks kartlarini kapatip, problemin bizden kaynaklandigini iddia ediyorlar. BENIM KARTIM HASAR GÖRMÜS, lafa bak. Sanki tepindim kartla...
Duydugma göre ama cözüm bulan varmis. Adam 700€ ya acarmis kartimi. Dedimki, gidip tüm maclari stadta izlesem daha ucuza patlar...

Herkese gecmis olsun.

Zurück
Oben