Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

Kolejne kanały TV znane z “n” w ofercie nc+?

AW: Kolejne kanały TV znane z “n” w ofercie nc+?

w cyfrze + koniec MEZZO ( Classica i Jazz ) ale placic musze dalej 4 zlp.

:-(
 
AW: Kolejne kanały TV znane z “n” w ofercie nc+?

W związku z nadchodzącymi Świętami Wielkiej Nocy dajemy naszym abonentom możliwość poznania autorskich kanałów tematycznych. Od dziś przez 3 miesiące wszyscy abonenci platformy n będą mieli dostęp do kanałów MiniMini+ HD, ale kino+ HD, PLANETE+HD, kuchnia+ HD, DOMO+ HD, teleTOON+HD/HYPER+ HD. Natomiast abonenci CYFRY+ będą mieli dostęp do kanału nSport HD/SD – poinformował Julien Verley, prezes nc+. - Oznacza to, że obecni abonenci CYFRY+ będą mogli obejrzeć nadchodzące ćwierćfinały Ligi Mistrzów UEFA (łącznie z meczem 9 kwietnia Borussia Dortmund vs Malaga CF, transmitowanym wyłącznie w nSport) oraz rozpoczęcie nowego sezonu ENEA Ekstraligi Żużlowej – dodał.
źródło: satkurier.pl


nie no sorry , ale to jakias zajebista pomylka jest , co oni mysla o klientach ??

@warpboy
a co myslales , ze zlikwiduja i zrobia ci taniej :emoticon-0136-giggl
no wes nie rob se jaj

ja place Npremium i teraz mi podloza jakies syfiate canal+ co mam z cyfry i nie ogladam bo nonstop powtorki

dlatego masz prawo oddac abonament bez jakich kolwiek kasekwencji
 
AW: Kolejne kanały TV znane z “n” w ofercie nc+?

kazdy by chcial tanio i duzo a nie drogo i malo :kez_03:
a tak wogule Wesolych Swiat i smacznego jaja.............................................................:wacko1:
 
AW: Kolejne kanały TV znane z “n” w ofercie nc+?

Według poszczególnych dokumentów na stronie nc+ ceny standardowe (bez promocji) pakietów wyglądają następująco:

Comfort+ 59 zł/mc (wg aktualnej ulotki 39 zł/mc w promocji / 59 zł/mc bez promocji)
Universe+ 89 zł/mc (59 zł/mc / 79 zł/mc)
CANAL+ Silver - 119 zł/mc (79 zł/mc / 109 zł/mc)
CANAL+ Gold - 149 zł/mc (99 zł/mc / 129 zł/mc)
CANAL+ Gold + HBO - 199 zł/mc (129 zł/mc)
CANAL+ Platinum - 179 zł/mc (119 zł/mc / 149 zł/mc)
CANAL+ Platinum + HBO - 229 zł/mc (149 zł/mc)
All Inclusive+ 299 zł/mc (199 zł/mc / 249 zł/mc)

:emoticon-0149-no:
 
AW: Kolejne kanały TV znane z “n” w ofercie nc+?

egal czy promocja czy nie promocja , niech se to wsadza w buty , beda wiedzieli co ich ugniata

300zl miesiecznie + 10zl za dekoder ??

hallo , prima aprilis byl 2 dni temu DD

ja jestem ciekawy ile im z tych 2,5 ml. klientow zostanie na serio

naserio jestem ciekawy co z tego syfu wyjdzie , bo z tego co widze i slysze , wszyscy uciekaja do polsyfa
 
AW: Kolejne kanały TV znane z “n” w ofercie nc+?

hi,no to chyba sie zaczeli wylaczac bo Premium wyparowalo.....
 
AW: Kolejne kanały TV znane z “n” w ofercie nc+?

no to teraz mozna ze spokojnym sercem oddac im ten schmelz i zakaczyc umowe bez jakich kolwiek problemow DD

PS.
anton , te programy leca dalej , tylko teraz sie nazywajom canal+ family , leci dalej ten sam film co przed wylaczeniem npremium

wiec poprostu tylko zmienili miejsce na transpordeze i nazwe , syf jaki byl , poleci dalej
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Kolejne kanały TV znane z “n” w ofercie nc+?

!!! rezygnacje abonentów n mogą być już przyjmowane we wszystkich punktach nc+, a nie tylko drogą listowną.!!!!
 
AW: Kolejne kanały TV znane z “n” w ofercie nc+?

normalnie sie posikam z radosci :emoticon-0136-giggl

zgasili mi gnoje Npremium i dali na 3 miesiace Canaly + DDDD

no normalnie chyba zara se nowke NC+ abo wezne na 29 miesiecy bo takie zajefajne programmy dali :wacko1:

egal co zrobia , moje 16 miesiecy zostaje jak leci , potem pomysle , narazie jestem na nie , zobaczymy co bedzie za 16 miechow
 
AW: Kolejne kanały TV znane z “n” w ofercie nc+?

ist canal+ 3D polen nicht mehr verfgbar?
ist polinisches 3D nun tod?
 
AW: Kolejne kanały TV znane z “n” w ofercie nc+?

Npremium hat auch ab und zu 3D filme gezeigt , ich vermute das sie es auf irgend ein Canal+ weiter laufen lasen

du soltest mal suchlauf starten es gibts

Canal+
Canal+ Film
Canal+ film2
Canal+ Family
Canal+ Family2
Canal+ Sport

alle als SD und HD
 
AW: Kolejne kanały TV znane z “n” w ofercie nc+?

also 3d sender gibts jetzt nicht mehr stimmt das?
hab sendersuchlauf gemacht und nichts gefunden
und wo zeigen die polen nun champions league?
 
AW: Kolejne kanały TV znane z “n” w ofercie nc+?

zu 99,9% wür ich sagen auf Canal+ Sport

3D wird zu 100% auf irgend einem von denen weiter gezeigt , blos auf welchem weis es noch keiner

einfach nur abwarten , die NC+ sind doch erst par tage online , bis das alles geklärt ist , dauert noch ein wenig
 
AW: Kolejne kanały TV znane z “n” w ofercie nc+?

Vollabo 199zl :banghead:
Für einige in Polen lebende Menschen ein Schlag ins Gesicht..
 
AW: Kolejne kanały TV znane z “n” w ofercie nc+?

die 199z. sind nur als promotion für die was ihr altes cyfra oder N auf NC+ umschreiben DD

hier , das sollte es kosten , hat eine seite vorher kolege warpboy eingehengt



Comfort+ 59 zł/mc (wg aktualnej ulotki 39 zł/mc w promocji / 59 zł/mc bez promocji)
Universe+ 89 zł/mc (59 zł/mc / 79 zł/mc)
CANAL+ Silver - 119 zł/mc (79 zł/mc / 109 zł/mc)
CANAL+ Gold - 149 zł/mc (99 zł/mc / 129 zł/mc)
CANAL+ Gold + HBO - 199 zł/mc (129 zł/mc)
CANAL+ Platinum - 179 zł/mc (119 zł/mc / 149 zł/mc)
CANAL+ Platinum + HBO - 229 zł/mc (149 zł/mc)
All Inclusive+ 299 zł/mc (199 zł/mc / 249 zł/mc)
 
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…