Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

koju kartu da uzmem ? digi, pink total tv

Adresu koju ukucas u iPhone da bi pokrenuo player ukucas na tvoj browser na PC-u(Browser Mozilla Firefox) ,
onda mozes da vidis player na PC-u isto kao i na iPhoneu.
 
EEEHHHH sad sam u toku :emoticon-0105-wink:, hvala ti druze dugujem ti::emoticon-0167-beer:

@vipzone, evo ti sad najbolje resenje za tvoj (i moj) Problem :))
 
Ma dobro si ti objasnio, sad sam pogledao jos jednom kod njih na stranicu, za iphone je lako zato sto ima ko sto si napisao lepo Player u Browser, a za Android ima APP samo, i tu sad nebi znao kako bi mogo link da izvucem ...
 
@bik80
izgleda da je bas to sto mi treba.
Imam Vu+ duo. To ti skoro isto ko dreamboxa.
I ako mogu da spajem total TV bouquet u moji Favoriten od sky/Germany/Austria da imam sve u jednom listu ondak je to perfektno za mene. Meni je samo vazno da mogu lepo da "zappam". Nezanima me da idem u neki app i od tamo da gledam pa ondak opet da se vratim na obican satelitski Programm.

Ali ja mislim da sam to lepo razumeo. Pitanje je stvarno kako mogu iz Android to da izvadim. Posto ja isto nemam Iphone.
 
ok vazi.
A kako to ondak ide na box ?
Kako to mogu da prebacim i kako to ide sa bouquet ?
 
Imas ovdje sve informacije Live stream sa interneta na Dreambox za Enigma 2 resivere
 
hi,

jebiga @damirero nisam bas skonto kako to ide sa iphone, to sto si objasnio. Evo ja sam toliko razumio :

platim preplatu naprimjer za godinu dana ili 1 mjesec kako j ahocu za Iphone, to je 90e ili 9,90€

i kad dobijem kode za iphone: onda ubacim na ovoj stranici taj kod Link ist nicht mehr aktiv. i ond amogu da gledan na laptopu.

i kako sada dalje da mogu da gledam na tv ?? ako mozes za glupe da objasnis ??

imam neki url helper kako sada dalje ??


p.s ja imam na svom 800hd ovo inastliramo :
nstream.xml se ubaca u usr/lib/enigma2/python/plugins/extensions/nstreamplayer - nstream.xml Link Removed Angehängte Dateien
  • Link Removed enigma2-plugin-extensions-nstreamplayer_0.1_mipsel.rar (140.6 KB, 407 mal geladen)
  • Link Removed nstream.rar (766 Bytes, 418 mal geladen)

samo sto sa ove liste neradi ni jedan program.

hvala
 
Zuletzt bearbeitet:
hy Roki
vrlo jednostavno u dreamboxu napravis novi bouget NetTv,onda udjes u box preko DCC naravno IP mora da stima i onda ides na FTP i kad dobijes ulaz na box ides na etc, onda na enigma2 i trazis na dnu tabele onaj bouget sto si vec rucno napravio i u njega ubacis ovu listu

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen Inhalt sichtbar zu machen!
ubacis tvoj user i password odradis atribute na 0644,restartas box i gledas nettv preko boxa.
Nadam se da sam ti uspio da pomognem
pozz:emoticon-0137-clapp
 
tako sam slicno napravio kao sto je ovdje napisano :
i stavio sam par drugi listi al uvjek isti problem, Liste bude crne znaci tamne ...zasto to ????
Ja imam gemini 5.1 image, sad sam cuo da to nemoze sa 5.1 , jel to istina ??

Kako gledati streamove bez ikakvih playera.

Ako imate enigma2 risiver i novi image (na basi dmm 3.2 i vise) mozete stream-linkove direktno ubaciti u Bouquet folder od vaseg dreamboxa.
Evo kako se to radi. Imate na primer ovakav link:
http://str.s1.nettvplus.com:8080/stream/?channel=obn&stream=1mb?sp=nettv&b=3&u=XXXXXXXX&p= XXXXXXXX (ovaj link ne radi, to je samo primer!!!)

Povezete se sa DCC ili slicnim ftp programom sa vasim dreamboxom i odete u sledeci folder: /etc/enigma2/
Tu izaberete userbouquet.favourites.tv i desnim klikom idete na „Edit“
Za gorni primer ubacite sledece:
#SERVICE 1:0:1:100:0:0:0:0:0:0:http%3a//str.s1.nettvplus.com%3a8080/stream/?channel=obn&stream=1mb?sp=nettv&b=3&u=XXXXXXXX&p= XXXXXXXX:OBN
#DESCRIPTION OBN

Bitno: u stream linku svaki “:” mora biti promenjen sa “%3a”! Vidite u gornjem primeru kako to izgleda.
Save changes, Zatvorite prozor / YES… Restartujte GUI
I evo u vasem Favourites Bouquetu nalazi se kanal koji ste ubacili. Njega izaberete i stream se otvara. Kod mene tako rade streamovi bez problema i prebacivanje kanala je ispod 1 sekunde.

 
Zuletzt bearbeitet:
Moje misljenje je najbolje bi bilo da stavis newenigma2 ili nemesis,koliko sam razumio ti imas dm800 i ovde na board imas da nadjes sve za taj box.
 
Zurück
Oben