Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

koju kartu da uzmem ? digi, pink total tv

vipzone

Freak
Registriert
28. Mai 2010
Beiträge
241
Reaktionspunkte
13
Punkte
78
Ort
wien
treba mi nase kanali da ucim malo srpski :)

posta je digi TV i de ima da ga uzmem ?

uz total tv ima jedan rezivera. Jel moze taj da se prodaje ili treba da se vrati ?

imam 2x vu+ duo
home-cs bi bilo dobro ali nije moranje

ima neko izkustvo
 
Zuletzt bearbeitet:
Druze da ti kazem izkreno, najlakse je da uzmes Nettv Plus. Na kraju ti to najjevtinije izpadne trenutno :)
 
Teoretski moze, Mozes da izcitavas Linkove od Nettv preko PC Player i onda ubacis Tool naprimer Nstream Player u tvoj Receiver i tu onda gledas Programe preko Receiver.

Ima ovde sve u Detail: Live stream sa interneta na Dreambox za Enigma 2 resivere - Seite 20
 
Pa pazi, nije lose, ALI (ja tako smatram) da se ne izplati, jer za total TV ti treba NJIHOV Receiver, platis Mesecno (Neznam po kolko su paketi) oko 10,- - 15,- EUR.

E sad, za nettv plus imas oko 170 Kanali, i to sve i svasta iz Srbije, Hrvatske, Bosne, Makedonije, itd. mada mislim da se to vise izplati, a jos kad uzimas kljuc i Abo za PC Player i onda ubacis Linkove na Receiver i gledas preko TV, imas vise izbor a manje platis.

Ako nesto nisam tacno napisao slobodno korigirajte te me :emoticon-0105-wink:
 
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

sad ja neznam kako radi u nstreamplayer ali u bouquetlistu je problem da nakon nepuni sat vremena zablokira box i moras da cupas iz struje.

@vipzone

u prvom postu pises da cs nebi bio lose. total tv trenutno neradi putem cs. za digi tv trebas nekoga da nadjes sto izcitava boxkey da bi mogao karticu da pustis u cs. a to ti niko nece dzabe uradi.
ili kao sto je kolega @bik80 pisao -> nettv
 
@sbanane, ja gledam preko nstream player i moram da kazem do sad se samo jednom obesio (ali tu mi zena stisnula dugmici na daljinski mislim 400 puta po sekundi *gggg*) inace do sad nisam imao nikada problemi.

A u bouquetlistu kod mene to ne radi jos za moju box treba nova software.

@vipzone tacno je, ta karta ti samo radi u njihovom receiver.

Mislim da ce biti jedan korak lakse kad hrvatska udje u EU, jer tu moraju po zakonu da menjaju kodiranje, i imam nadu da ce tu onda makar proraditi bnet, maxtv, totaltv u hrvatskoj. a do tada opet mogu ti samo preporucim nettv plus, :)
 
Ja gledam nettv na dreamboxu preko bouquetliste i nemam nikakvih problema.
Imam pretplatu za iPhone povadio sam linkove ubacio u box i gledam za 90€ godišnje
 
Ukucas Link ist nicht mehr aktiv. u browser na kompjuteru ubacis kod koji dobijes kad platis pretplatu
I sa url helperom vadis linkove.
Evo ti jedan primjer:
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!

A ovako izgleda u boxu #SERVICE 1:0:1:100:0:0:0:0:0:0:http%3a//89.212.47.124%3a8080/stream/?channel=nettvinfo&stream=1mb?&u=USE&p=PASSWORT:NETTVINFO
 
Zuletzt bearbeitet:
Zurück
Oben