Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Koju antenu preporucujete

svabo

Ist oft hier
Registriert
11. Dezember 2007
Beiträge
129
Reaktionspunkte
7
Punkte
38
Postovanje svima.Posto sam preselio nemam mogucnosti vise da stavim motor na antenu nego moram na balkon sta mislite o ovoj t85 anteni ili preporucujete nesto drugo treba mi 19,2-16-13-1w za nase programe hvala svima,mislim da stavim 4 lnb
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Koju antenu preporucujete

Pozdrav,

T85 nemoj uzimat nemozes nastimati satelite u razmaku od 3 stepena jer lnb drzaci koji dolaze uz tu antenu imaju mogucnost minimalnog razmaka od 4 stepena ali samo sa jedne strane tako da sledeci lnb koji bi mogao instalirati nece imati signal
13 19 1w nije problem

13 16 19 jeste.

Uzmi triax 88 ili 110 cm i multifeed sinu i 4 uska lnb tipa alps,smart rocket, ili best hqr i sve ces imati kako treba .
 
AW: Koju antenu preporucujete

a recimi koliko se maksimalno lnb na tu antenu moze staviti i na koju mislis triax 88 koju velicinu posto imaju triax tds 80x85cm i Triax TDA 88 Alu-Satellitenantenne 88cm 85 x 95 cm
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Koju antenu preporucujete

Mozes kupiti i Gibertini 1m, mulifeed za 4 LNB-a i cetiri uska Alps LNB-a, mnogo je jeftinije i bolje, a ako imas dosta eurona, onda kupi sto kolega preporucuje.

pozdrav
 
AW: Koju antenu preporucujete

@dersate --imas pravo,al ja bi mu ovo prepurucio--100% kvalitetan signal za 16°:D


link izbrisan

edit by sbanane: zabranjeno je postavljanje linkova koji vodu u drugi satforum!
 
Zuletzt bearbeitet von einem Moderator:
AW: Koju antenu preporucujete

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
sa 85 mozes ustimati samo ces signala imati do prve kise znaci nikakvih zaliha,sa 100 odlican signal i mnogo vise mogucnosti,pogledaj sliku sta se moze sa gibertini 100

IMG Removed
 
AW: Koju antenu preporucujete

@svabo)))Ja da se pitam samo bi Gibertini 100 cm dosao u obzir i alps LNB a Beastmaster je u pravu jer imao bi signala do prve kise sa 85 cm. i onda pocinju problemi.
Najbolje ti sam odluci sta ces i kako ces a mi smo ti ovde pokusali da pomognemo u tvom problemu.
Pa sad izvoli i vidi sta ti pase....
pozdrav
 
AW: Koju antenu preporucujete

Ma znam sonyboys hvala vama svima,problem je sto mora na balkon pored vrata pa moram malo skontati da mi nebi pravio probleme gazda od stana da ne stavim sad od 100cm a on sutra kaze skidaj antenu al ipak hvala vams i pozdrav,mozda glbertini uzmem jel ove od triax izgleda da nemaju drzaca za lnb vise od 4
Pozdrav pa cujemo se
 
Zurück
Oben