Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

kako da stavim sliku

AW: kako da stavim sliku

e tako je bas po meri,ali tamo i dalje pise 50x50 piksela,sada sigurno ako bih promenio opet bi bila mala,sta kazes ti...
 
AW: kako da stavim sliku

ajd vidi jel moze ova,uklapa mi se uz nick,haha i ako mozes da napises ludi_milojko da se seta na levo ili na desno,nema veze...
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: kako da stavim sliku

pa to sam i mislio,ono kako mi je on napravio bio na jednoj od predhodnih slika koje sam stavljao dok sam isprobavao,samo sada na ovu sliku da napravi i necu vise da menjam dok mi ne povecaju te piksele...
 
AW: kako da stavim sliku

Nazalost neide Milojko,mozes samo vecu sliku da stavis ako je ta slika na Serveru sve druge samo 50 sa 50 nazalost...
 
AW: kako da stavim sliku

nista,onda mora da me ubacis u tim...
 
AW: kako da stavim sliku

hvala vam na trudu,ali nemoze,neda mi vecu od 50x50 piksela da stavim,ali nema veze,kada ja budem usao u tim ima da stavim vecu negoli je tvoja murati,haha...
 
AW: kako da stavim sliku

Gde si ovu sliku nasao!!!!!!!!!:345::345:
 
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…