Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

jajki dreambox hd kupic

CCcam nie dziala, musisz wziasc OScam,
pozatym wszystko po staremu
 
cccam nie lazi na tych nowych , ino oscam
a jak to lazi to se poczytej z wypowiedzi tych co juz majom , 900 ponoc jest nie bardzo trefnym recivierem , duzo ludzi mo z nim problemy , a czy 920 jest lepszy , to tez nie bardzo wiadomo , bo jest za swiezy , dzialac dzialajom tak samo jak twoja 800 , ino troszka szybciej
 
Za to se obejzi te vu+ modele moim zdaniem lecą bez problemu ja mam 3 vu+ i Jeszcze 1 Dreambox

Gesendet von meinem SM-G950F mit Tapatalk
 
Hi!

tez mam 900 uhd i juz 7 miesiecy chodzi i to bez zadnych problemöw. I tak jak moja kobita Pilota w rece dostanie to zgroza...920 uhd to jest prawie to samo tylko wiekszy speicher bo 8 i dwa ci sloty. A te clony to przeszlosc. Bo te Drymboxi tak tanie sa ze sie nie oplaca chinaböller kupic..

@anton1963 bierz tego 920 uhd. Tyz go juz mom...
 
Zuletzt bearbeitet:
servos,teras mom problem ......................??????????????musza kajs poczytac ,poszukac cos.....
bo teras naprowdy niewiem...:sleeping:
 
kup 900 i uzywej , 920 jest genau to samo co 900 , mo ino wiecej speichra

jak bedzie 900 spinowale , to mosz 2 tydnie na reklamacja , a 2 lata gwarancji sovieso
 
hi,tyn 920 uhd, jak jest z tymi glowicami bo widza rozne som i jakes 8 modulatory co to jest ......jo chca taki zeby szlo nagrywac jakis kanal a paczec na cos innego...
wie ktos cos o tym....
 
Zurück
Oben