Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

HD i Ex-YU

Coban

Newbie
Registriert
30. August 2010
Beiträge
20
Reaktionspunkte
2
Punkte
3
Pozdrav,

koji kanalovi u Ex-YU prenose u HD, imali uopste koji kanali koji to rade?

Druga stvar, mozeli mi ko rec, koji bi najbolji Dreambox bio za mene da facam HD, i sta bi jos trebao sve promjenuti? kao LNB itd.?

Trenutno imam Dreambox 500, pa ako moze da taj HD Dreambox bude barem malo slican ako moze. ;)

Ako imate mozda koji ebay link, bilo bi mi drago.

Hvala unaprijed!
 
AW: HD i Ex-YU

svi hd dreamboxovi su na enigmi 2,ali nije to neka razlika u odnosu na tvoj resiver,jedino sto mu je malo menu i sve ostalo drugacije!znaci nikakva drasticna razlika!a koji da uzmes?koliko para toliko muzike!imas db500 hd,db800 hd,ova dva su oko 400 eura novi,onda db7020 hd,oko 600eura i na kraju onaj pravi,dream dreamova ili ti san snova po naski db8000 nije ni 1000 eura, pa proberes!a sto se tice nasih hd kanala za sada ima trihd kanala u total tv paketu(eurosport 1 hd,eurosport 2 hd i national geographic channel hd)stime sto ova dva eurosporta emituju na hot birdu a ovaj treci na 16w!da bi dosao do hd paketa total tv(u srbiji je ovako)najpre placas neku pristupnu taksu od 2000 dinara,plus dolazak dilera da ti to podesi(iako bi mogao i sam)jos 4000 dinara,+ 650 dinara mesecno iznajmljivanje hd resivera,plus predplatu za ta 3 hd kanala!vezan si ugovorom o koriscenju najmanje dve godine,sto znaci da te samo iznajmljivanje njihovog hd resivera izadje oko 160 eura za te dve godine plus predplata od 250 dinara mesecno(oko 60 eu/god)pa se preracunaj!toliko o totalu!a trnutno na 39E u polaris paketu emituju arena 1,2,3 i 4 fta umpeg-4/hd!i to ti je to!
 
Zurück
Oben