Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

gledanje tv preko neta

enko

Ist gelegentlich hier
Registriert
31. Mai 2009
Beiträge
43
Reaktionspunkte
4
Punkte
28
dali moze neko da objasni kako gledati tv(nase programe hrt,itd,)preko interneta sve sam probao ali neide,mozda ima neko bolji ideja,gdje da se nadu proxy serveri itd.HVala
 
AW: gledanje tv preko neta

super to sam vdeo ali(
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
) ovde bi voleo da gledam ima puno programa,ali znas sta je problem tu samo traje 30s i odma izbaci,pa vidim da si super i odma si mi odgovorijo pa mozda bi ti mogao ovde da probas pa da mi kazes ide li kotebe, za sada hvala ti
 
AW: gledanje tv preko neta

Zdravo enko,ja te bio zaboravio:dfingers:,ovako tu sam na toj stranici isto probao,isti slucaj i kod mene prekid nakon ca 30s,mozda Beastmaster bolje zna o tome Posto se on vise bavi sa tim....
 
AW: gledanje tv preko neta

nasla sam ovu na drugom sajtu

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!

prijavi se i plati 4€ (VISA kartica)
i gledaj HRT 1+2, RTL i novu-tv

pa me cisto zanima da li iste ovu ikad culi i da li radi da li se moze sve gledat filmovi,serije itd.. ili samo dnevnik!?!?
 
AW: gledanje tv preko neta

to mi je nepoznato
mozda ce se neko javiti sto to koristi
 
AW: gledanje tv preko neta

i mene isto, prvi put to cujem zato me cisto zanima da li mozda neko zna ko drugi? jer ne vjerujem da to samo kosta svaki mj. 4€ i gledat sve filmovi i serije preko interneta :confused:

imam samo hrt 1 i 2 i hrt plus na karticu...
a rtl,nova tv nemam zalost :( jer to kosta puno...
 
AW: gledanje tv preko neta

imas novu i rtl na thoru u digi tv paketu,mogu se jos pratiti sa emu
 
AW: gledanje tv preko neta

ja sam ovako malo citao po forumima i to sam isto video da ima
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
da ne odugovlacim nemora se to placati da bi mogao gledati imaju neki proxy serveri sa kojima moze to da se gleda ali samo ih treba naci kako?kazu tesko ih je naci(oci me zaboljose trazeci)
 
AW: gledanje tv preko neta

evo i ovo probajte otvorite windows medierpler i skros gore pritisnete sa desnim maus i pojavi se URL i na to pritisnete i kopirate ovo dole i puno srece mozda nekome uspije
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
 
AW: gledanje tv preko neta

ja sam probala zalost ne ide samo 30sekunda...citala sam da se treba placat svaki mj. 4 eura al neznam da li vrijedi ako ce radit filmovi i serije...
 
AW: gledanje tv preko neta

Moze mala pomoc, ima li ko iskustva NetTVPlus? sto mislite o tome?
cula sam za to da se placa svaki mj. 13€ a ima svakakvi programa..
joj poludjet cu,imam samo Hrv 1,2 i plus a ocu da imam TV-nova,rtl idt... :(
da mogu gledat serije....
 
Zurück
Oben