Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

GLASANJE za EX-YU VAZNO!!!!!!!!!!!

AW: total tv proradio u cs-u!!!!

Znas kako je drugar. Ja sam u ovu temu pokrenuo za bestmember, zato sto neki useri dolaze ovde samo kad im nesto treba.
U neku ruku si u pravu da se ex yu forum promenio. Najveci razlog je sigurno paring Total kartice. Iz tih razloga dosta ljudi prelazi na IPTV.
Problem je sto se IPTV ovde najvise resava preko PN.
 
AW: GLASANJE za EX-YU VAZNO!!!!!!!!!!!

Proglasajte da nudite Total TV za mesec dana bezplatno ako neko glasa, pa ce da vidite sta ce biti :emoticon-0136-giggl
 
AW: total tv proradio u cs-u!!!!

pa mozda i radi total u cs, koce ga znati mozda covjek i nije dao dezinformaciju.
i ja sam dao svoj glas
a mozda bih zaboravio da nisam nasjeo na ovu foru
znaci sve u svemu pozitivan potez, tako ce se ljudi podsjetiti na ovo glasanje pozz
 
AW: total tv proradio u cs-u!!!!

Promasena tema, na zalost
 
AW: total tv proradio u cs-u!!!!

Izvinjavam se ako sam ovu temu zatrpao sa drugim stvarima, ali na ovaj nacin cemo mozda po prvi put u istoriji DEB imati bestmember iz ex yu.
Zahvaljujem se svima onima koji su ovim putem dali svoj glas.
 
AW: total tv proradio u cs-u!!!!

Naravno da je tako Borko...
Ja sam se navikao da nemogu svima da budem pravedan...ovo je bitna stvar za nas..
Sa ovim samo potvrdzujemo da mozemo i da hocemo zajedno...
Naravno kad se zavrsi glasanje da ce sbanane i sony ovde pocistit
 
AW: total tv proradio u cs-u!!!!

Naravno kad se zavrsi glasanje da ce sbanane i sony ovde pocistit [/QUOTE]

Mura nema problema,bice sve odradjeno samo sto je kolega sbanane bio brzi,prebacio i spajo teme.
@sbanane :emoticon-0150-hands:emoticon-0148-yes:
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: GLASANJE za EX-YU VAZNO!!!!!!!!!!!

pozdrav drustvo!!!!

evo da se i oficielno ZAHVALIM svim onima koji su me predlozili BM i koji su glasali za mene. pravo mi je drago sto je i nasa EX-YU sekcija dobila best member pa makar to bio ja.

Jos jednom VELIKO HVALA i uzivajte u vikendu dok jos traje!!!!!
 
AW: total tv proradio u cs-u!!!!

Naravno kad se zavrsi glasanje da ce sbanane i sony ovde pocistit

Mura nema problema,bice sve odradjeno samo sto je kolega sbanane bio brzi,prebacio i spajo teme.
@sbanane :emoticon-0150-hands:emoticon-0148-yes:[/QUOTE]
Nije sbanane nego beastmaster :emoticon-0157-sun:
 
AW: GLASANJE za EX-YU VAZNO!!!!!!!!!!!

@Beastmaster onda se moram javno izvinuti,mislio sam da je @sbanane to zavrsio
Mislim da nisi ljut i Hvala ti.
Vazno je da je to odradjeno a i tako to nam je duznost,pa ko prvi stigne taj ce to i da odradi.

Pozz
sony
 
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…