Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Gdzie sciagac polskie filmy i przedewszystkim polska muzyke

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
Się ogarnąłem mam zapewne 50 linków do warezisk Polskich i 100 do zagranicznych akurat je sortuje na darmowy szybki download mam je tu wrzucić?

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
próbuje zostać uploaderem muszę się zdyscyplinować i nauczyć upowac, wreszcie jakiś porządny plan na życie.
 
Hej, ma ktoś jakieś namiary na strony z aoudibook'ami?

Gesendet von meinem CPH2009 mit Tapatalk
 
No i "sprawa sie rypła". Jak z wiekszoscia polskich warezow, tak i "exite24" teraz trafilo znikla z horyzontu:(
 
Kolega @adas lubi enigma komunikowac ;)
 
Zuletzt bearbeitet von einem Moderator:
Nie, tylko regulamin mi nie pozwala.

Narazie Adas
 
OK, kumam, i nie na temat wlasnie widze.
Niema nic z filmami itd.
 
wkurzylem sie na darkarea. Mnie interesuja tylko polskie filmy, i jest tam tego dosyc, ale co z tego jak wszystkie linki sa offline.
Pisalem im na PN o reup, ale bez odpowiedzi:mad:
 
na dzis to chyba do filmow
ekino-tv punkt pl
vizjer punkt pl
a muze z calego swita w 320 kbps to instalujesz telegram.org szukasz bota deezload2bot placisz 10€ na rok .. albo nic nie placisz ale czekasz na muze .. opłaca się ale zaplacic.
 
Zurück
Oben