Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Gas ili ugalj???

Registriert
12. September 2009
Beiträge
1.143
Reaktionspunkte
592
Punkte
273
Pozdrav drustvu!! Stojim pred nerjesivom dilemom, gas grill ili na ugalj. Vec dva dana trazim i citam po netu sta je bolje i sta je pametnije al nikako da se odlucim kakav rostilj da si kupim pa evo da pitam i ovde za savjet. Naletio sam na dosta stranica na kojim se naucno objasnjavaju prednosti od jednog ili od drugog nacina al nijednom nisam naletio na nekoga ko je imao tu privilegiju ili jos uvjek ima pa da onda on napise recenziju o temi. Pa reko da priupitam ovde za pomoc oko odluke, zivotno vazne odluke :).

Gesendet von meinem CINK PEAX 2 mit Tapatalk
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Gas ili ugalj???

ak hoces nekaj na brzake grilat onda Gasgrill,ako imas vremena i hoces malo okusnije jesti onda ugljen.
ja imam obadva ali najvise koristim na Gas.
 
AW: Gas ili ugalj???

Ja imam i gas i ugalj. Slozio bi se sa ivek75. Po meni je ukusnije na uglju. Posto ja grilam tokom cele godine, moram reci da je ugalj problem kad se grila preko zime.
Nemogu tu temperaturu da postignem sa ugljom. Tako da onda koristim gas.
Inace dosta ljudi danas koriste gas jer im je jednostavnije za ciscenje.
 
AW: Gas ili ugalj???

I ja tendiram vise ka rostilju na ugalj a opet svi austrijanci iz firme me nagovaraju samo na gas bas i tih navedenih razloga (ciscenje i brzina). Danas sam se tri sata vozao po baumerkten i opet nisam nista kupio.

Gesendet von meinem CINK PEAX 2 mit Tapatalk
 
AW: Gas ili ugalj???

ipak sam se nakraju odlucio za gas grill, buraz ima takav isti i on je pravo zadovoljan sa tim grilom. kad odradim prvo grilanje javim kako je ispalo meso!!!

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen Inhalt sichtbar zu machen!
 
AW: Gas ili ugalj???

kakvo je dogovaranje za grilanje a grill tek stize krajem iduce sedmice :D:D. kad gril stigne i kad ga ja prvo sastavim i isprobam pa ako rezultat bude zadovoljavajuci onda cemo razgovarat o terminu!!!
:emoticon-0167-beer:
 
AW: Gas ili ugalj???

Rostilj stigao u srijedu ove sedmice al sam ga morao reklamirat. Paket je liferovala soferka od UPS, kutija joj bila izgleda bila preteska pa ga je bacala i prevrtala po podu i grill dosao sav izubijan i savijen pa sam morao zvat Amazon. Iduce sedmice ce nadam se doc po ovaj razlupani i donjet mi novi. Ako ne onda mi propade grilanje iduci vikend povodom 15 godina sretnog braka :)

Gesendet von meinem CINK PEAX 2 mit Tapatalk
 
AW: Gas ili ugalj???

kako sam mogao ovu tako vaznu temu da zaobidzem :)
odluka je prava..koristim licno isto gas grill..i nema brige za vrijeme i temperature...
 
AW: Gas ili ugalj???

ja sam mislio da si vec i probao sa Grila ali to se mozes zahvaliti UPS-u sto nije tako,sto se tice druge zenidbe to zaboravi,drzi se onog sto imas...:D
 
AW: Gas ili ugalj???

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

ko bi ponovo izlazio po kaficima i po diskotekama, sve je to postalo preglasno i pretrpano za mene i moje zivce. :emoticon-0105-wink: moj ti je moto "cuvaj ovo sto imas i uzivaj dok traje" :emoticon-0167-beer::emoticon-0167-beer::emoticon-0167-beer:
 
Zurück
Oben