Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Garmin City Navigator Europe 2010.1 NT [PL] [.img] [odblokowana]

M

mactep

Guest



Garmin City Navigator Europe 2010.1 NT

ODBLOKOWANA MAPA plik.IMG

Garmin City Navigator Europe 2009 NT jest mapa drogową przeznaczona dla urządzeń firmy Garmin.
CNE 2010.1 NT obejmuje swoim zasięgiem obszar całej Europy Srodkowej oraz Wschodniej. Szczegółowe pokrycie, dla 33 państw Europy Zachodniej i Wschodniej:

Andora, Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Monako, Niemcy, Grecja, Węgry, Włochy, San Marino, Łotwa, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia, Irlandia, Rumunia, Hiszpania, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Szwajcaria, UK, Watykan

Dodatkowe 7 państw:

Albania, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Mołdawia, Serbia, Czarnogóra i Ukraina

Ogólna ilość dróg: blisko 8 milionów km

CNE 2010.1 NT jest nastąpca CNE 2009 NT i wymaga ok. 1.6[GB] wolnej pamięci w urządzeniu GPS lub na karcie pamięci.

Zastosowanie: wszystkie urządzenia Grarmin / Garmin Mobile XT

Rozmiar: 1,53GB

Test: Garmin Nuvi 660FM /soft 4.7

Zawartosć: CNE 2010.1 NT

Instalacja (pamiec Navigacji lub karta SD):

1. Pamięć navigacji - Skopiować plik " gmapsupp.img " do folderu "Garmin".
2. Karta SD - utwozyc folder "Garmin" i wkleić w/w plik "gmapsupp.img
3. Uruchomić navigacje...GOTOWE !

-PrtScr z mojego Garmina :

IMG Removed






Link veralten (gelöscht)
Link veralten (gelöscht)
Link veralten (gelöscht)
Link veralten (gelöscht)
Link veralten (gelöscht)
Link veralten (gelöscht)
Link veralten (gelöscht)
Link veralten (gelöscht)
Link veralten (gelöscht)
Link veralten (gelöscht)
Link veralten (gelöscht)
Link veralten (gelöscht)
Link veralten (gelöscht)
Link veralten (gelöscht)
Link veralten (gelöscht)
Link veralten (gelöscht)
Link veralten (gelöscht)




FreeRapid downloader - program obsługujący automatyczne pobieranie z serwisów typu rapidshare oraz hotfile. Wklej linki a on pobierze wszystkie pliki automatycznie

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!



Film nie chodzi . Brak dźwięku . Brak Obrazu . Zacina sie więc czas zainstalować nowe kodeki i mieć spokój na długi czas​

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
 
AW: Garmin City Navigator Europe 2010.1 NT [PL] [.img] [odblokowana]

Czyli wystarczy ja skopiowac do folder GARMIN i to wszystko. Co dopiero dostalem Navi 660 FM i jestem laikiem, jezeli chodzi o co i jak. Musze gdzies jakiegos koda wpisac = GeräteId itd.. albo jest w 100% odblokowana do mojej nawigacji tez
 
Zurück
Oben