Foto te Antenave tone

Dieses Thema im Forum "Këndi Shqipëtar" wurde erstellt von Bessat, 28. Mai 2009.

 1. Bessat
  Offline

  Bessat Moderator Digital Eliteboard Team

  Registriert:
  21. November 2008
  Beiträge:
  1.516
  Zustimmungen:
  725
  Punkte für Erfolge:
  113
  Beruf:
  Moderator
  Ort:
  MediaWelt
  ketu mundet me i vendos fotot e antenave ton cka kemi ndoshta i ndihmojm dikujt me keto foto se si i kemi
  majsi e hapa une kete teme dhe jam i pari qe e vendosi foton e antens time.
  dhe madhesija e satelitit eshte 80 cm
   
  #1
  murati gefällt das.
 2. phantom

  Nervigen User Advertisement

 3. Bessat
  Offline

  Bessat Moderator Digital Eliteboard Team

  Registriert:
  21. November 2008
  Beiträge:
  1.516
  Zustimmungen:
  725
  Punkte für Erfolge:
  113
  Beruf:
  Moderator
  Ort:
  MediaWelt
  AW: Foto te Antenave tone

  urdheroni bejni foto prej satelitit tuaj edhe vendosni ketu
   
  #2
 4. ardi
  Offline

  ardi Ist gelegentlich hier

  Registriert:
  21. November 2008
  Beiträge:
  33
  Zustimmungen:
  12
  Punkte für Erfolge:
  8
  AW: Foto te Antenave tone

  pershndetje te gjithve
  kojo asht antenja jeme madhsia asht 80cm si e sini edhe ne foto keshtu esht e montua
   
  #3
  Bessat gefällt das.
 5. Bessat
  Offline

  Bessat Moderator Digital Eliteboard Team

  Registriert:
  21. November 2008
  Beiträge:
  1.516
  Zustimmungen:
  725
  Punkte für Erfolge:
  113
  Beruf:
  Moderator
  Ort:
  MediaWelt
  AW: Foto te Antenave tone

  ardi shum mire e paske montu pa ALPS LNB a ke signal mire te tre satelitat:smoke:
   
  #4
  ardi gefällt das.
 6. ardi
  Offline

  ardi Ist gelegentlich hier

  Registriert:
  21. November 2008
  Beiträge:
  33
  Zustimmungen:
  12
  Punkte für Erfolge:
  8
  AW: Foto te Antenave tone

  vallai bessat teri tash nukam pas problem funksonoin te tret shummi po duet ate ne mes me shty pak ma para e ata dy anash me i lam pak mrapa edhe funksionon shum mir
   
  #5
 7. kodiak
  Offline

  kodiak Hacker

  Registriert:
  6. Oktober 2008
  Beiträge:
  301
  Zustimmungen:
  34
  Punkte für Erfolge:
  28
  AW: Foto te Antenave tone

  Kjo eshte antena ime, Triax 88 cm dhe funksionon per mrekulli..
   
  #6
  ardi und Bessat gefällt das.
 8. Bessat
  Offline

  Bessat Moderator Digital Eliteboard Team

  Registriert:
  21. November 2008
  Beiträge:
  1.516
  Zustimmungen:
  725
  Punkte für Erfolge:
  113
  Beruf:
  Moderator
  Ort:
  MediaWelt
  AW: Foto te Antenave tone

  a kodiak qe i paske kto lnb e mire shum
   
  #7
 9. kodiak
  Offline

  kodiak Hacker

  Registriert:
  6. Oktober 2008
  Beiträge:
  301
  Zustimmungen:
  34
  Punkte für Erfolge:
  28
  AW: Foto te Antenave tone

  Flm Bessat , jane modeli i ri nga Inverto Multifeed , shume e lehte per ta montuar edhe jane shume te lira.
   
  #8
 10. Bessat
  Offline

  Bessat Moderator Digital Eliteboard Team

  Registriert:
  21. November 2008
  Beiträge:
  1.516
  Zustimmungen:
  725
  Punkte für Erfolge:
  113
  Beruf:
  Moderator
  Ort:
  MediaWelt
  AW: Foto te Antenave tone

  me kvalitetin si jane
   
  #9
 11. kodiak
  Offline

  kodiak Hacker

  Registriert:
  6. Oktober 2008
  Beiträge:
  301
  Zustimmungen:
  34
  Punkte für Erfolge:
  28
  AW: Foto te Antenave tone

  Per momentin jam shum i knaqur...skam asnje problem dhe kam signal te mjaftushem ne hotbird,eutelsat,astra 19.2 dhe 28.5
   
  #10
 12. Pejo1
  Offline

  Pejo1 Newbie

  Registriert:
  27. Januar 2010
  Beiträge:
  15
  Zustimmungen:
  3
  Punkte für Erfolge:
  3
  AW: Foto te Antenave tone

  Tung Kodiak,
  m'pelqej qeky instalim i yti teper...
  a ka mundesi mem tregu sa e ke ble dhe ku...
  une per momentin e kom ni Monoblock 3 grad... hiq sjom ka bojna rahat diqka...

  P.S Paske punu paq... Bravo :)
   
  #11
 13. kodiak
  Offline

  kodiak Hacker

  Registriert:
  6. Oktober 2008
  Beiträge:
  301
  Zustimmungen:
  34
  Punkte für Erfolge:
  28
  AW: Foto te Antenave tone

  Flm Pejo jane modeli i ri nga Inverto Multifeed , shume e lehte per ta montuar edhe jane shume te lir, nuk e di ku jeton po une jetoj ne Zvier dhe mund ti belsh ne

  Dieser Link ist nur für Mitglieder!!! Jetzt kostenlos Registrieren ?

  ne interne, une i kam blere para nje viti dhe kam paguar dikund me diseq dhe lnb 130.-fr.
   
  #12
 14. Bessat
  Offline

  Bessat Moderator Digital Eliteboard Team

  Registriert:
  21. November 2008
  Beiträge:
  1.516
  Zustimmungen:
  725
  Punkte für Erfolge:
  113
  Beruf:
  Moderator
  Ort:
  MediaWelt
  AW: Foto te Antenave tone

  e kam ndru satellitin tash e kam nje T-85
   
  #13
 15. fushkrujs
  Offline

  fushkrujs Guest

  AW: Foto te Antenave tone

  e paske te njejten si timen:emoticon-0148-yes:
  jan antenna te mira.
   
  #14
 16. Bessat
  Offline

  Bessat Moderator Digital Eliteboard Team

  Registriert:
  21. November 2008
  Beiträge:
  1.516
  Zustimmungen:
  725
  Punkte für Erfolge:
  113
  Beruf:
  Moderator
  Ort:
  MediaWelt
  AW: Foto te Antenave tone

  jon06
  po bene nje foto dhe vendose ketu por mendoj se T-85 krejt te njejta jane vetem ngjyra ndrishon
   
  #15

Diese Seite empfehlen

OK Mehr information

Diese Seite verwendet Cookies. Mit Ihrem Klick auf OK stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Andernfalls ist die Funktionalität dieser Website beschränkt.