Information ausblenden
Das Digital Eliteboard ist ein Kostenloses Forum. Wenn du alle Bereiche sehen möchtest oder Fragen hast, musst du dich zunächst Registrieren.

Jetzt Registrieren

Euro 2012

Dieses Thema im Forum "Kultura dhe Sport" wurde erstellt von Bessat, 8. Februar 2010.

 1. Bessat
  Offline

  Bessat Moderator Digital Eliteboard Team

  Registriert:
  21. November 2008
  Beiträge:
  1.524
  Zustimmungen:
  744
  Punkte für Erfolge:
  113
  Beruf:
  Moderator
  Ort:
  MediaWelt
  Shqiponjat kunder Gjelave
  Shorti i euro 2012 ne Poloni dhe Ukraine na futi ne nje grup me Francen:

  Trajneri i Shqiperis Kuzhe thot:

  Kuzhe: Short shumë i vështirë për Shqipërinë
  Trajneri kuqezi, Josip Kuzhe, është shprehur menjëherë pas ceremonisë së njohjes së kundërshtarëve për fazën kualifikuese të kampionatit Europian 2012, se për Shqipërinë, shorti nuk ka qenë aspak dashamirës. “Është një grup i vështirë. Kundërshtarët, në individualitetet e tyre, janë të gjithë shumë të veçantë dhe të fortë. Mund të kishim shanse më të mira në vazot 3 dhe 4”-është shprehur trajneri Kuzhe.
  Pavarësisht kësaj, trajneri i përfaqësueses shqiptare ka deklaruar se tashmë ndeshjet duhen vlerësuar të gjitha me të njëjtin seriozitet. “Do t’i studiojmë një për një kundërshtarët dhe do të kërkojmë të marrim më të mirën prej tyre”- ka përfunduar Kuzhe.
  Grupi D:
  1.Franca
  2.Rumania
  3.Bosnia-Hercegovina
  4.Bjellorusia
  5.SHQIPERIA
  6.Luksemburgu
   
  #1

Direkt Antworten

Überprüfung:
Der Entwurf wurde gespeichert Der Entwurf wurde gelöscht

Diese Seite empfehlen

OK Mehr information

Diese Seite verwendet Cookies. Mit Ihrem Klick auf OK stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Andernfalls ist die Funktionalität dieser Website beschränkt.