Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

Dzien Dobry :)

AW: Dzien Dobry

no to jak tukej same pierony to czymu mosz polsko fana a niy slonsko? i czymu tu pisze do polskich ludzi a niy do slonzokow?
 
AW: Dzien Dobry

no to musimy zrobic !!!!!!!!!!!!!!
 
AW: Dzien Dobry

no a jakos fajno co sie kozdy bydzie paczol i myslol globusym,a skat tyn pieron jest :emoticon-0178-rock:
 
AW: Dzien Dobry

Hi!

Ludzie nie ciulajta bo jo Gorol. Olsztyniok a baba z ze Slaska...
 
AW: Dzien Dobry

@sigi06

tera nie ma gorol czy hanys , teras jest gebels albo polok

tu zes jest zawsze polokiem
a w polsce zes teras jest gebelsem
 
AW: Dzien Dobry

Jak juz chcecie slaska fane hieven to moze tez dolozymy kaschäbskie:emoticon-0105-wink:
Tu tez da takich...:ja Chociaz chyba niewielu...
 
AW: Dzien Dobry

no jak sie je " z przed buga" to ino czytanie lostalo :good:
No,no tak jest ino ze jo byl na Slasku 2 lata to sie troche osluchalem hanysow(bez urazy-naprawde nie mam nic zlego na mysli To tak zeby weselej bylo) Zreszta co region to inna gwara ale najwazniejsze zeby sie rozumiec
Pozdrawiam
 
AW: Dzien Dobry

Nie,nie Ja poprostu jestem Polakiem i nie dziele regionow Polski etnicznie.Dla mnie Polak to Polak a czy on ze Slaska,Wielkopolski , Mazur , Kresow to dla mnie bez znaczenia Tak mi sie tylko stare czasy przypomnialy
Pozdrawiam Stachu
 
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…