Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Dream 800 clone

AW: Dream 800 clone

kako mislis koji je 800 kupio sam clone ili moram negdje drugo vidjeti
 
AW: Dream 800 clone

evo opet mi se pojavi ona greska nemam pojim sta je sve sam dream up probao uvjek ista greska
 
AW: Dream 800 clone

imas pozadi na resiveru zutu malu naljepnicu i trebalo bi na njoj biti sim 2.0.1 ss 75 i naravno dm 800 hd pvr ako je to imam ti ja sve za njega i vec isprobano i koji je image najbolji za clona
 
AW: Dream 800 clone

a dali ti se konektuje dream up i resiver moras odabrati com port na dream up resiver istekaj iz struje i kad klines na conect tek tada pali resiver u struju i ako imas windows 7 nece ici,moras imati xp na pc
 
AW: Dream 800 clone

evo sta mi je ovaj napisao:Deine Box hat den SSL #75 und SIM2.01 a zute naljepnice nema ima samo MAC adressa
 
AW: Dream 800 clone

ok to je to i napisi mi koji program imas instaliran na pc ako ti je windows 7 nece ici posto on ne pronalazi com port,moras imati xp na pc instaliran ili ako hoces daj mi skype pa cu ti sve poslati ovdje ne mogu ne smijem slati nista
 
AW: Dream 800 clone

sa tim mora ici com 1 spoji pc i resiver samo sa rs kablom sve ostalo iskljuci,nemoj da ti je ustekan kabal od interneta u resiver i daj napisi mi skype ako hoces da ti pomognem ici ce brze ovako ide sporo i poslat cu ti ja sw tk image koji je najbolji za taj res.
 
Zurück
Oben