Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

dm 800

buntic

Ist gelegentlich hier
Registriert
9. Juli 2009
Beiträge
68
Reaktionspunkte
1
Punkte
8
pozdrav,
da li neko zna kako se ubaciva hdd u dm 800 sata i prikljucci nije problem ali mi je prijatelj rekao da je 800 ne raspozna pa da li neko zna da li ima negdje upustva ili treba neki pach . Dream je clone
Hvala
 
AW: dm 800

pozdrav,
da li neko zna kako se ubaciva hdd u dm 800 sata i prikljucci nije problem ali mi je prijatelj rekao da je 800 ne raspozna pa da li neko zna da li ima negdje upustva ili treba neki pach . Dream je clone
Hvala

pozadrav

jedino sto moras uarditi je hdd initialisieren/einhängen. zavisi koji image koristis. patch ti nje potreban
 
AW: dm 800

pozdrav,
da li neko zna kako se ubaciva hdd u dm 800 sata i prikljucci nije problem ali mi je prijatelj rekao da je 800 ne raspozna pa da li neko zna da li ima negdje upustva ili treba neki pach . Dream je clone
Hvala

Zdravo..

Kao sto je drug sbanane napisao Instalicja nije teska..jednio sto sam ja imao Problema sa Kinezom jeste da onda neradi drugo nap.. Cccam pada cesto onda se zaledi pa moras neustart itd...
 
AW: dm 800

mozete li mi kazati,kod ovi d- dbox (800),koje su negativne strane?
imaju problema sa prijem signala?
 
AW: dm 800

ako mislis na Dm800 kako maricka pise onda ti mogu samo pozitivne stvari da pisem,ja ga imam vec duze Vrijeme i nemogu nista lose o njemu da Pisem..sta je samo bilo na pocetku jeste da je pisalo Tunen felgeschlagen ali sa drugim Diseq schalterom je i taj mali Problem rijesen..
 
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…