Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Dm 600 pvr

AW: Dm 600 pvr

Da ne otvaram extra temu za dm600
Imam problem mjesec dana sa reciverom koji gubi konekciju sa internetom.
Problem se desava razlicito nekad fercera dva-tri dana super pa onda samo dan itd.Kad se izgubi konekcija jedina mogucnost vracanja je iskljucivanje recivera iz struje.Pokusavao sam razlicite gemini i cccam ali nikakve razlike nije bilo.

Imal neko slicno iskusto ili je ovo extra rjetka pojava koje je samo mene strefila
 
AW: Dm 600 pvr

pozz

napravi reset na router ili promeni lan-kabal. al tesko sumljam da je do toga. moje misljenje je da je dm pred kraja.
 
AW: Dm 600 pvr

pravio sam reset sa routerom isto tako probavao drugi kabal koji nije nista dobrog donio a to da je dm pri kraju :emoticon-0112-wondesve je moguce(2-3 godine star orginal)
jedno naizgled smjesno pitanje ali ima logike:JC_hmmm:desavalo se na FTV i na SPORT KLUBU HR da se slika zamrzne i moralo se iskljucivati iz struje da bi pokrenuo box, postoji li mogucnost da se takav problem desi sa internet konekcijom.
 
AW: Dm 600 pvr

ja mislim da je svchost zarazen virusom ili trojancem!ako je to slucaj moze da uspori i pravi probleme u celom mreznom protoku!formatiraj racunar/e i vidi onda!
 
AW: Dm 600 pvr

trenutno imam zakljucana dva programa koji su mi bili sumnjivi za izbacivanje int. konekcije i sada vec 4-ti dan ide sve ok.
kardiolog taj svchost je za pc
 
AW: Dm 600 pvr

htio bi ubacit picons u reciver pa me interesuje kako mogu da provjerim koliko imam jos slobodnog prostora u internoj memoriji od DM600.
 
AW: Dm 600 pvr

telnet,pa kucaj"free"! :emoticon-0167-beer:
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Dm 600 pvr

danas sam ubacivao gemini pa kad sam htjeo da napravim konfiguraciju za satalit nastaje problem
kad sam otisao na 4 satalita preko diseq OPT A/B nasao sam tri satelita ali 4-ti thor nikako da nadem tj ima dosta satalita ali thora nema a nema ni jednog ispod 3 stepena:
imal kakva mogucnost ili caka da se nade taj 4-ti thor satelit
 
AW: Dm 600 pvr

sad sam napravio updates satellites.xml pa kad sam otisao na konfiguraciju 4 lnb nasao sam sve satelite.
problem je jos tu tj nasao sam thor 3/5/6 INTELSAT ali na tom opet nisam dobio sliku.
prije instalisanja geminia na proslom 4lnb je pisalo thor 2/3 INTELSAT na kojem je islo sve ok.
 
Zurück
Oben