Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Digitv

AW: Digitv

Sal @

Sänt atasate AICI dar iti trebuie 30 Beiträge sa poti sa intrii
Nu deranjezi pe nimeni cerele numai asta nu e un deranj
 
AW: Digitv

ok va multumesc foarte mult k parinti mei ma omoara cu telefoane k nu le merge tv.
 
AW: Digitv

am facut acuma 32 de beiträge (bine sunt cam timpitedar infine) si tot nu pot acessa linkul???
 
AW: Digitv

Digi tv va inchide toate programele pina la data de 25.06.2010 in n3 solutia deocamdata abo 143 euro pe an toate programele sau cs nu exista cartele hack nici in polonia nici altundeva sunt zvonuri
 
AW: Digitv

buna emil1 sunt cam vechi pe aici pina nu demult a fost deschis focus sat in diablocam sau cu receiver qbox hd il puteai vedea dar au schimbat acolo operatorii ceva si e bezna iara dar sunt sigur ca baietii buni lucra la decriptare
 
AW: Digitv

buna dimineata

am vazut data
si eu am o cartela focussat in Dreambox si nu am probleme esti pe frecventele bune sau schimbat acum e Upc direct pe vechile frecvente nu mai merge
bineinteles ca au lucrat si la decriptare ceva
 
AW: Digitv

Hallo nitomi

Cu un post beiträg nu pot sa iti trimit nici PN mai scrie repede ceva avem atätea locuri

Ps: bine ai venit
 
AW: Digitv

pai vad ca schimba astia aproape zilnic

apoi nici asa - ca nu mai face Spass :)
 
Zurück
Oben