Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

digitv-dunkel

AW: digitv-dunkel

moguli ovde naci aktuelni softcam??? i gdje? na stranici gdje ima nesto nece da otvori!
 
AW: digitv-dunkel

e bas ti hvala idem odma probat
valjda ce sada moci!!!
 
AW: digitv-dunkel

ej jarane svaka cast, sinoc sam napravio update na reciver i radi ponovo sve!!!
bas ti hvala!

a imam jedan drugi problem vec neko duze vrjeme. a to je da mi neki programi n.p. obn,rtl,nova u neka doba vecinom oko podne nemaju signal, ali ovi ostali hbo, discovery itd. imaju! a DMsat mi tako isto navecer poslje 23h nema signala a ostali imaju. nemam pojma do cega bi moglo biti dali je do recivera ili trebam nesto namjestit?
 
AW: digitv-dunkel

Dobro je Jarane kad radi..

Koliko imas Signala na tim Kanalima kad rade,i sta korstis Motor ili Sinu..
 
AW: digitv-dunkel

jarane napokon proradi ja mislio skorz ih zakljucali ili mi reciver puko hehe.

e ovako ka dima kanala i kad ih mogu gledati SIGNAL mi je 70, a Kvalitet je 96-97, to me cudi da jednostavno u neka doba dana nestane signala i na tv mi stoji da trazi signal ali nenadje nista!da je do LNB-a ili do signala nebi nijedan program na ovom satelitu mogo. a imam tri LNB-a na anteni to su Astra, Eutelsat i Thor(Intelsat).
imas li mozda neku ideju sta bi moglo biti?
 
Zurück
Oben