Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

Digitalb HD me CS?

AW: Digitalb HD me CS?

sot kesh Prishtin me ble nje kartel Tring TV ma boni shitsi:
pse spe merr me internet dreambox i ki krejt, i thash po por ashtu kshtu se kam Digitalbin HD... A e dini cfar pergjigje ma dha!!!

Tha 120 euro kushton komplet me Tring me Digitalb HD supersport krejt komplet... i thash po ka problem me HD " une kishe spo di'' o tha kurfar problemi veq thaje lekun 120 euro une ti lshoj. tash meta mujsha me ja ble naj N line

Kjo esht ma e reja sa i perket Digalb HD. Ska mo me diskutu a po bon a spo bon, por pytja eshte kush pe bon edhe veq dit po numrohen kur hapen krejt.

doni
 
AW: Digitalb HD me CS?

@doni,

edhe mua me ka ardh nje lajm se digitalb HD po punon shum mire tash edhe nuk eshte me ajo procedura si me pare cka ishte tash eshte shum ma e thjesht....
 
AW: Digitalb HD me CS?

@doni,

edhe mua me ka ardh nje lajm se digitalb HD po punon shum mire tash edhe nuk eshte me ajo procedura si me pare cka ishte tash eshte shum ma e thjesht....

une e kam q`1vjet - punon pa problem, vetem se duhet te ndyshohet CCamd (kur shikon SKY...) dhe MGcamd (kur shikon Digitalb HD)

diku e lexova - eshte serb aj qe e "hack" Digitalb HD - sa eshte e vertet kjo?
 
AW: Digitalb HD me CS?

doni
A kishe mujte me tregue se ku eshte ajo shitore ne prishtine
se e kame nje shoke atje ne pushim.
te pershendes
 
AW: Digitalb HD me CS?

more qe hapen te gjitha hd osht e sigurt moti por per me vjen keq per sharepartnert se jan linja pa reshare !
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
 
AW: Digitalb HD me CS?

Po nuk ka dal akoma ndonji gje publike se si behet ?

ju lutem kush ka mundsi te me tregoj
 
AW: Digitalb HD me CS?

Po nuk ka dal akoma ndonji gje publike se si behet ?

ju lutem kush ka mundsi te me tregoj

edhe me e dit naj shqiptar se si behet nuk te tregon po vetem te thot po ta shes ni C lini me cccam ose me mgcam .
 
AW: Digitalb HD me CS?

Pershendetje O zoti sami62 as mos prit se askush nuk te tregon se osht biznis i mir po marin pare mir e pse met tregu ty e mu e tjetrkujt tung klm
 
AW: Digitalb HD me CS?

Pershendetje O zoti sami62 as mos prit se askush nuk te tregon se osht biznis i mir po marin pare mir e pse met tregu ty e mu e tjetrkujt tung klm

une per veti as qe jam to prit po aj shuku kish pyt se une edhe pse e kom digialbin HD do te thot pa abonim .
nuk e shiqoj hiq se ne sport jan te lodhet komentatoret.
 
AW: Digitalb HD me CS?

po un spo shikoj as ato shqiptare me lek se vallai po ta kisha ble do ta share me shqipateret e tjere
 
AW: Digitalb HD me CS?

ne kete menyre po punon ke disa reciver :

nr e serise te reciverit + kartes i kalkuloni :

dalin nga 8 numra nqs dalin 7 i shtoni nji " 0 " para :

nr e reciverit e vendosni si rsa key ne oscam :

pervojini cdo mundesi :
 
AW: Digitalb HD me CS?

Kam provu sa dush. Vec nja e di me kan shku 200 eu palidhje. Me.mujt me.gjet nje shkau se i ban keta pune ish kan mire
 
AW: Digitalb HD me CS?

ky oscam o kompilu extra per conax cas7

Link ist nicht mehr aktiv.
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Digitalb HD me CS?

Linku nuk po bon!
 
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…