Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

DB 800 i hladjenje

AW: DB 800 i hladjenje

index.php
 
AW: DB 800 i hladjenje

kao sto je borko postavio ovu gore sliku,nebi preporucio da se tako radi,i dase tako postavlja Ventilator,zbog cega?? jer taj Ventilaotr samo Puse na dole,sto znaci da zagusiva Turner i nece tako dugo..
 
AW: DB 800 i hladjenje

moze dase stavi i da izvlaci topao vazduh isto,misljenja su razlicita koja varijanta je bolja!
 
AW: DB 800 i hladjenje

Ja nemam DB 800 ali razmislajo sam cak o kupovini, medjutim nakon ovoga malo sam se zacudio da budem iskren...mislim da jako puno ljudi koristi taj model i nemogu da vjerujem da svi ugradjuju ventilatore zbog hladjenja...pitam se kako onda oni gledaju ili cak CS upotrebljavaju ako im se grije...mislim da je onda najbolja solucija 100-tinjak eura vise i original da se kupi i tako bez ventilatora da se to uredi...ako i ooriginal se greje onda definitivno odustajem od pomisli da mijenjam moj DM 500 clone...ja moj box nisam gasio vec mjesecima i bas danas sam ga pipnuo da provjerim i mogu reci(manje se grije nego prijasnji resiver) da uopste nije topal a kamoli vreo
 
AW: DB 800 i hladjenje

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
Pozdrav majstore-ri!!
Taj izvlaci al ce skoro da poleti ko helikopter!
Na moj kinez ne treba to al embga jebe me drugacije da se gasi ruter posle svakog rebota! Ubacio Gemini 4.6 sa cccam 2.0.11 al po mojem soft nije kriv!
Pozdrav svima!
 
AW: DB 800 i hladjenje

izvlaci,u pravu si,nisam ni gledao gde su mu propeleri,al izgleda izvukli smo ga i ja i ti, i to dobro!
 
AW: DB 800 i hladjenje

Meni radi Dream800 od ujutru do uvece, i mogu reci da nemam problema sa grejanjem. Jeste da se ugreje, ali koji se uredjaj danas ne greje. Nije toliko strasno kao sto neki pisu da mozes jaja na njemu peci. Nemam ugradjenu festplatu u njemu, moze biti da i to mnogo znaci.
 
AW: DB 800 i hladjenje

Halo ljudi,
kupio sam DB800 clone BL72 i imam problem. Prvo sam mu moro novi gemini instalirat a sad nakon toga nema kod tuner stoi leer. dali neko zna kako da rijesim problem.
 
AW: DB 800 i hladjenje

mozda je u image problem neki!jesi li sa ove stranice skinuo image!
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!


nemoj slucajno da ubacis image za original!
 
AW: DB 800 i hladjenje

mozda je u image problem neki!jesi li sa ove stranice skinuo image!
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!


nemoj slucajno da ubacis image za original!
 
Zurück
Oben