Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Champions League

max4you

Ist oft hier
Registriert
29. November 2008
Beiträge
139
Reaktionspunkte
25
Punkte
28
pt fanii fotbalului azi joaca poli tim-stutgart (preliminarii CL)
se transmite si in HD
sky sport Hd (germany)
 
Zuletzt bearbeitet von einem Moderator:
AW: Champions League

Locuiesc de 17 ani la 50 KM de Stuttgart si am fost la citeva meciuri de ale lor.
Imi place cum joaca si in Romania am avut putina tangenta cu fotbalul(mai ales cu Poli Timisoara).Cind este vorba de nationala se schimba treaba,acolo este Romania pe primul loc.
 
AW: Champions League

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
Eu locuiesc din inainte de revolutie in Nürnberg (20 de ani ),ala micu (9ani )merge la antrenament si in campurile de antrenament a lui 1.FCN, m-a costa o groaza de bani scoala de fotbal si exact asta a intrebat si el "Daca joaca POLI contra 1.FCN cu cine tin ca el tine cu 1.FCN. Raspuns-ul meu cu POLI ca merita.La meciul FCN-Rapid (0-0)am fost pe stadion dar am tinut si eu cu 1.FCN (dar jucau contra Rapid,care cistigasera cupa RO.impotriva lui Poli)acu 2 ani.Bafta la toti si HAI POLI.
 
AW: Champions League

21:40 IMG Removed Azi Tvr1 + TvrHD

Fotbal UEFA Champions League (21,45) VfB Stuttgart(Germania) - F.C. Timişoara Play off-retur. Comentatori: Emil Hossu Longin şi Dragoş Stan Producător tv. Cristian Oprean Transmisiune directă de la Stuttgart IMG RemovedIMG Removed

Hai POLI :dance3:
 
AW: Champions League

Pacat de Poli,sa vedem ce face in UEFA (Europa )cup.Si pe STTUKARD sper sa le-o traga 1.FC.Nbg. simbata . Hai Poli si bafta la toti si tie Faraoane.
 
AW: Champions League

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
Sti proverbul :
Imi este mila de voi dar de mine mi se rupe inima.
Imi pare rau de Poli dar imi pare bine ca Stuttgart este mai departe.
Mai sus ai facut o greseala,sint sigur ca ai vrut sa scri ca Stuttgart le-o trage lui FC Nürnberg simbata.:DDD
 
Zurück
Oben