Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Champions League

AW: Champions League

NU ...., am scris bine si stiu ca Stuttgart e mai buna ca 1.FCN si daca Nbg.pierde nici o paguba ,dar sper intr-o minune.Dar daca cistiga FCN cred ca rid si cu cu....ru pina in retur.Hai POLI.Bafta la toti
 
AW: Champions League

Tragerea la sorti Europa League

Steaua, norocoasa in Grupa H/ Timisoara, adversari dificili in Grupa A


Steaua, cap de serie al Grupei H, va intalni pe Fenerbahce, Twente si pe Sheriff Tiraspol. Din cele patru echipe romanesti, FC Timisoara a fost cea mai ghinionista: banatenii au picat in Grupa A cu Ajax, Anderlecht si Dinamo Zagreb. Calificata surprinzator in grupe, Dinamo va juca impotriva lui Panathinaikos, Galatasaray si Sturm Graz. CFR Cluj a fost extrasa in Grupa K, alaturi de PSV Eindhoven, FC Copenhaga si Sparta Praga.

Grupa A: Ajax, Anderlecht, Dinamo Zagreb, FC Timisoara (grupa completa)

Grupa B: Valencia, Lille, Slavia Praga, Genoa (grupa completa)

Grupa C: Hamburg, Celtic, Hapoel Tel-Aviv, Rapid Viena (grupa completa)

Grupa D: Sporting Lisabona, SC Heerenveen, Hertha Berlin, Ventspils (grupa completa)

Grupa E: AS Roma, FC Basel, Fulham, CSKA Sofia (grupa completa)

Grupa F: Panathinaikos, Galatasaray, Dinamo, Sturm Graz (grupa completa)

Grupa G: Villareal, Lazio, Levski Sofia, Salzburg (grupa completa)

Grupa H: Steaua, Fenerbahce, Twente, Sheriff Tiraspol (grupa completa


Grupa I: Benfica, Everton, AEK Atena, BATE Borisov (grupa completa)

Grupa J: Sahtior, Brugge, Partizan Belgrad, Toulouse (grupa completa)

Grupa K: PSV Eindhoven, FC Copenhaga, Sparta Praga, CFR Cluj (grupa completa)

Grupa L: Bremen, Austria Viena, Athletic Bilbao, Nacional (grupa completa)

Primele doua echipe din fiecare grupa se vor calfica in faza urmatoare a Europa League, iar meciurile din grupe se vor juca tur-retur.

HotNews.
 
AW: Champions League

TVR 1, TVR HD
21:40
Fotbal: FC Sevilla - Unirea Urziceni (live)
UEFA Champions League
 
AW: Champions League

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
Am fosi in concediu in Italia Stuttttttttggggg.....-1.FCN === 0-0 am ris de m-a stat pizza in git si pe deasupra am mers azi la lucru cu capul foarte sus AYAX-POLI 0-0 .In rest vreme faina aici la Nürnberg (daca cistiga si ala micu simbata este totul din nou in ordine )Nu beau decit bere TIMISOREANA si vin.Bafta la toti
 
AW: Champions League

Faraoane !!!! unde ai ramas ? Ca s-a nu zici ca sint rau ,la meciurile su UNIREA sa stii ca tin cu ................STUTTGART.BAFTA P.S.Si nevasta-mea are ceva rude pe la Stuttgart,asa ca ma rog pt.VFB.
 
AW: Champions League

UNIREA URZICENI = HOFFENHEIM de ROMANIA !!!! Faraoane unde esti ,in concediu ? Raspunde ca s-a am si eu pe cine enerva.Bafta la toti, inafara de cei cu STEA le masina.
 
AW: Champions League

nu am putut sa raspund asa de repede ca sint si acum deprimat.Cind au egalat am stins televizorul si m-am culcat.:diablo::diablo:
 
Zurück
Oben