Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

Cene Totala 01.03.2010

AW: Cene Totala 01.03.2010

mogu da kazem da ja godinama imam total tv (srb)start i plus pakete,i stvarno mogu da kazem da sam izuzetno zadovoljan asortimanom kao i izborom programa,koji se iz godine u godinu samo dodaju i povecavaju a cena maltene ostaje ista!kada pogledas,za 120 € godisnje u ova dva paketa se nalazi uglavnom sve sto ti treba!od sporta,dokumentacija,filmova,serija,muzike itd.na razlicitim kanalima su zastupljena maltene sva sportska zbivanja,stranih fudbalskih liga,velikih sportskih dogadjaja,znacajnih kulturnih i umetnickih zbivanja,tako da bih svima mogao toplo da preporucim total tv!
 
AW: Cene Totala 01.03.2010

Ljudi znaju svoj posao, kad pogledas kod Sky De. neide nikako. Gube abonente, akcije samo padaju, a troskovi rastu!
 
AW: Cene Totala 01.03.2010

od juce nemam signal na OBN-u. dali je tako jos kod nekog ili je to samo kod mene.:emoticon-0124-worri
 
AW: Cene Totala 01.03.2010

sad ide i kod mene :dance3::dance3:
 
AW: Cene Totala 01.03.2010

Jeli ti koristis tv total u AT??
 
AW: Cene Totala 01.03.2010

Samo pitam koliko placas, i gdje si prijavio?
pozz.
 
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…