Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Cene Totala 01.03.2010

AW: Cene Totala 01.03.2010

mogu da kazem da ja godinama imam total tv (srb)start i plus pakete,i stvarno mogu da kazem da sam izuzetno zadovoljan asortimanom kao i izborom programa,koji se iz godine u godinu samo dodaju i povecavaju a cena maltene ostaje ista!kada pogledas,za 120 € godisnje u ova dva paketa se nalazi uglavnom sve sto ti treba!od sporta,dokumentacija,filmova,serija,muzike itd.na razlicitim kanalima su zastupljena maltene sva sportska zbivanja,stranih fudbalskih liga,velikih sportskih dogadjaja,znacajnih kulturnih i umetnickih zbivanja,tako da bih svima mogao toplo da preporucim total tv!
 
AW: Cene Totala 01.03.2010

Ljudi znaju svoj posao, kad pogledas kod Sky De. neide nikako. Gube abonente, akcije samo padaju, a troskovi rastu!
 
AW: Cene Totala 01.03.2010

od juce nemam signal na OBN-u. dali je tako jos kod nekog ili je to samo kod mene.:emoticon-0124-worri
 
AW: Cene Totala 01.03.2010

sad ide i kod mene :dance3::dance3:
 
Zurück
Oben