Information ausblenden
Das Digital Eliteboard ist ein Kostenloses Forum. Wenn du alle Bereiche sehen möchtest oder Fragen hast, musst du dich zunächst Registrieren.

Jetzt Registrieren

Celular me shkrepëse!

Dieses Thema im Forum "Tel. Celular" wurde erstellt von Bessat, 26. Juli 2009.

 1. Bessat
  Offline

  Bessat Moderator Digital Eliteboard Team

  Registriert:
  21. November 2008
  Beiträge:
  1.529
  Zustimmungen:
  745
  Punkte für Erfolge:
  113
  Beruf:
  Moderator
  Ort:
  MediaWelt
  Celular me shkrepëse!

  Ja një lajm shumë i mirë për duhanpirësit. Sidomos për ata që shpesh humbasin shkrepësen ose e harrojnë atë, apo ndoshta ju harxhohet kur ata më së shumti dëshirojnë ta ndezin një cigare. Phone SB6309 është një pajisje që ka një shkrepëse, të ngjashme me ato të vendosura në makinë. E tëra që ju duhet të bëni është që të hapni kapakun mbrojtës, shtypni butonin dhe ta ndizni shkrepësen. Kjo vegël është një diçka që është e vështirë për t'u humbur. Telefonin gjithmonë e mbani me vete, rrallë e huazoni atë, dhe rregullisht e mbushni për të ju funksionuar.
   
  #1
 2. 009
  Offline

  009 Hacker

  Registriert:
  26. Januar 2009
  Beiträge:
  378
  Zustimmungen:
  24
  Punkte für Erfolge:
  18
  AW: Celular me shkrepëse!

  Heute, 16:58

  Sony Ericsson Satio (Idou) në shitje


  [​IMG]

  Modeli i shumëpritur me fotoaparat prej 12 megapikselash nga Sony Ericsson përfundimisht ka dal në shitje, por me çmim të lartë, madje edhe për tregun evropian.

  Sony Ericsson Satio (Idou) është celular fotoaparati i të cilit ka hiq më pak se 12.1 megapiksela, me auto-fokus në prekje, blix Xeon, lidhje Wi-Fi, e të dhënat ruhen në kartelën microSDHC dhe të gjitha këto në sistemin e shkëlqyeshëm operativ Symbian S60 OS 5th edition.

  Hardueri i celularit të ri është shumë i ngjashëm me konkurrentët: 600Mhz AMR Cortex CPU me sistemin grafik PowerVR SGX, e në të njëjtin konfigurim bazohen edhe Apple iPhone 3GS, Nokia N900 e Samsung i8910 Omnia HD.

  Gjithsesi çmimi prej 550 eurosh është i lartë, por pajisja Sony Ericsson Satio (Idou) është shumë e kërkuar, prandaj nuk do të duhej të ketë probleme me shitjen.
   
  #2

Direkt Antworten

Überprüfung:
Der Entwurf wurde gespeichert Der Entwurf wurde gelöscht

Diese Seite empfehlen

OK Mehr information

Diese Seite verwendet Cookies. Mit Ihrem Klick auf OK stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Andernfalls ist die Funktionalität dieser Website beschränkt.