Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Cardsharing icin en iyi Receiver hangisi?

AW: Cardsharing icin en iyi Receiver hangisi?

Herseyi hazir sadece fise takmak olsun kusura bakmayin biraz ön bilgim var ama kurulumda ayarlamada acemiyim lütfen yardim

@sekotako kardes dm 8000 kullandigini yaziyorsun, bende siparis verdim
nasil deger mi bu cihaz icin bu kadar para?
tecrübene dayanarak soruyorum

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Merhab satraca kardes,
8000 Dm cok güzel bir receiver ona receiver demek dogru degil bence. Suana kadar bircok receiver kullandim vantage gibi en üst modelini ama dm 8000 gibi performans alamadim. 2 HD tuner + ben DVB-C tuner taktim.
2 crypto kart var hepsi super calisiyor.
Harddisk icinde + Dvd writer. Sadece DVD izlemek icin kullaniyorum yazmiyorum.
Tavsiye etmem uzun sürer.
Ama alet süper. PC den resim film bakabilirsin ( VLC ile )
radyo dinleyebilirsin ya da streaming ekleyebilirsin Türk ya da yabanci radyolar icin.
Youtube icinde istedigini arayip izleyebilirsin extra birseye gerek kalmadan.
Kable icin bazi seyler izlemek icin internet uzeri anahtari indirebilirsin.
Esin ya da kiz arkadasin iceride birsey izlerken sen PC üzerinde baska kanal izleyebilirsin.
email bakabilirsin.
Daha ne yazayim ki sana.

Benden bir tavsiye icine fan al tak alet daha uzun ömürlü olsun.

umarim biraz yardimci olabilmisimdir.

Saygilar
seko

musty kardes bu o kadar kolay degil düsündügün kadar.

ancak receiver + routeri vereceksin biryerlere onlar onun icin Ip alacaklar ki senin routea disardan girebilsinler ya da sen sende kini söyleyeceksin. Yani fise takinca olmasi icin biraz ugras gerektirecek.
benim bildigim kadariyla.
Local istesen sorun yok o basit ama CS internet üzeri icin Ip ayarlari lazim.
Bora1907 kardes eger yalnis bilgi veriyorsam düzelt beni ya da diger arkadaslar.
saygilar
seko

anlattigin gibi....ama sagolsun bizim millet foruma üye olur olmaz....su nasil bu nasil......diye sorular sorarlar.....gez oku önce....derim ben sonrada sorun olursa sor.....

Sag olun hepiniz ben o dediginiz sayfalari okudum bora kardes bu anlattiklariniz cok güzel
ama her insan sip diye anlamiyor simdi 350€ yada 400€ bir receivere vermek sonra onu rafa kaldirmak ne kadar dogru hangi receiverle daha kolay bu isleri yapmak kolay derken programlari patchleri yamalari devamli güncellenen D2Box ne kadar yeterli yada Dreambox 600
yeterli olurmu yada bazi arkadaslar
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!

öneriyorlar sizce ne almaliyim
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!

musty kardes bu popcorn hic duymamistim ama bu receiver degil sanirsam sadece multimedia aleti stream ve bir suru formati okuyabilen. yani tuner girisi yok, ya da ben göremedim.
Diger sorduklarina gelince. Dbox2 kullandim güzel alet ucuz ve stabil ama bir yere kadar.
Sen dersen ki ben HD istiyorum izlemek isterim aletim ileriye dönük olsun o zaman sana alternatif dm 800 ya da dm 8000 kaliyor. DM 800 yeni image ile tuner hatasi giderildi diyorlar onu bilmiyorum dogru mu. Ama hd olmasin sadece stabil olsun tabii ki dm 600 yine digerlerinden daha iyidir. Cs icin de kolaydir.
Yani biraz maddiyat bundan daha önemlisi senin ne istedigin ben de o kadar cok recevier aldim geri yolladim ki sonra herkes dedi ki dm 8000 arastirdim yaptim bir delilik ve aldim dm 8000 herseyi icinde simdi mutluyum ama illaki bu aleti al demiyorum herkesin istedigi seyler farkli. Artik yillar gecsede ben bu receivera degistirmem yani ölü yatirim degil satmam gerekse cok kisa bir zamanda satabilirim yani param ölmez.
umarim biraz yardimci olabilmisimdir.
önemli olan senin amacin.
saygilar
seko

bence en iyisi dreambox 8000 ama parasida iyi suan ben onu kullaniyorum müthis buisey

benim düsüncem drambox en iyisi.:emoticon-0137-clapp

arkadaslar,.. HD gerek yok diyorsaniz DM 7020 ve 7025 si en iyisi bence,... hic sasmayin, kolay kolay isinmiyorda... eger HDD taktiktan sonra isinmadan dolayi sorun cikiyorsa, icine fan takacak yer de var,..
HD olacak diyorsaniz, DM 800 HD iyi diyorlar,.. ama kulanmadim ve bilmiyorum acikcasi.
Bir süre önce elime cok uygun fiyata DM 8000 gecti,... ne deyim alet mütis birsey, ama acikcasi o kadar para vermeye de gerek yok ^^

ben tekrarlayim,... eger hd sart degil diyorsaniz ve cift tuner da gerek yok diyorsaniz DM 7020 alin,...

bende suan DM 500, DM 500 clone, DM 7020 si ve DM 8000 var,...
acikcasi aralarinda en eski olan 7020 den cok ama cok memnunum

bu dreamboxlarin clonlari, orginalerinden cok fark varmi? tavsiye edebileceginiz bir clon varmi? ve dreambox clon nerden alabilirim? cevap icin tesekürler

clone gayet normal calisiyor.....ama ben tavsiye etmem....garantisi falan yok....tabiki yinede dikkat et cünkü dreambox 500 orjinal kalmadi.....