Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Cardsharing icin en iyi Receiver hangisi?

zonex

Hacker
Selam,

bende Cs yapmak istiyorum.Buyüzden en saglam en sorunsuz calisan Digital Receiver almak istiyorum.

Tavsiyeleriniz?

1.Kesinlikle Dreambox Clone olmuyucak.
2.CI giris yeri olsun
3.HD yayini almasada olur
4.Hard Disk takila bilsin
5.Cok pahali olmayacak mesela Dreambox 8000 gibi

AW: Cardsharing icin en iyi Receiver hangisi?

Dreambox all o saman kardas hic bir sorun yapmiypor
bende drambox 7025+ var cok memnunum

tamam Dreambox 7020 + Dreambox 600 aldim ikiside iyi ama Dreambox 7020 icin bence kesinlikle fazla para vermeye deger.Arada 75€ oynuyor.

Bu Nanoxx 9600ip ler nasilar ? bilgisi olan varmi ?

tecrübeme göre Dramboxun büyükleri iyi calisiyor 7020si veya 7025plus.

gec nanoxxlari....dreambox al, image yükleme, setting ayarlari, camd indirme ve yükleme coook kolay....

sizce dreambox 800 hd nasil aleti gördüm bi el avucu kadar kücük ama marifeti büyük diyorlar fiyati bana biraz fazla geldi .slm musti-28

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Merhaba musti-28 kardes,
dm 800 ile ilgili bir soru sormussun. digerlerine göre farkli birsey yazacagim ben ama. Alette cok isinma sorunu var. Farkli uydulardan görünüt alacaksan kanal gecislerinde Tuner fehlgeschlagen yazar genelde. Hastaliklari olan bir receiver. cok isiniyor ama icine fan koyacak yer bile yok.
Ben duyduklarimi ve yasananlari sana aktarmak istedim. alip pisman olma diye. Ama 600 ve 7020 ya da 25 plus da böyle bir sey söz konusu degil ya da ben hic duymadim. Kendim 8000 kullaniyor uzerinde 3 tuner var ve alet kanal gecislerini 1 saniye gibi bir sürede yapiyor emu ve ccam kullanmasina ragmen.
Bilgine arz ederim.
saygilar
seko

Bende de 800HD var gayet iyi tunen fehlgschlagen hatasi yeni img lerde giderilmis artik gelmiyor. Daha önce 7000 ve 500S vardi bence bu en iyisi.

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

hangi imageler acaba yeni dedigin newnigma 2.8 mi ozoon lean image.
Hani bunlari yazabilirsek arkadaslara daha faydali olur.
Eger giderilmisse tabii ki 8000 almadan düsünülebilir fiyat farki oldukca var aralarinda.
saygilar
seko

Merhaba gardas böyle hepsi tamam olmus hazir bir receiver önerebilirmisin kusura bakma biz cok anlamiyoruz bizim burasi kaf yada hazir satan yer önerebilirmisin?:dfingers:

evet aynen öyle bir yardimci olurmusunuz bana acaba