Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Becker navigacija

zikki22

Newbie
Registriert
18. Februar 2010
Beiträge
26
Reaktionspunkte
1
Punkte
3
Pozz prijatelji.Kako da ubacim novu mapu u Becker navigaciju i da li je to moguce i gdje da nadjem nove mape.Mozda o tome i ima na forumu tema al nemam bas vremena da prelistavam sve.
Becker Traffic Assist Highspeed.
Software Version: B.1.0
 
AW: Becker navigacija

Ja se bas nerazumijem u to i ovo je prva navi koju zelim malo da obnovim.kod mene ja becker traffic assist highspeed i neznam da li ovo odgovara za mene.I zbog cega se uopste mjenja softver na navi.pozz prijatelju
 
Zuletzt bearbeitet von einem Moderator:
AW: Becker navigacija

za ove Navigacije su te Karte

* Traffic Assist Highspeed 7934
* Traffic Assist Highspeed II 7988
* Traffic Assist Pro 7916
* Traffic Assist Pro Ferrari 7929
 
AW: Becker navigacija

Da to sam razumijo al moja je samo Traffic Assist Highspeed sw B.1.0 i nema nikakvog broja na kraju kao sto ove imaju.Ipak hvala pokusacu negdje da se snadjem.pozz
 
Zuletzt bearbeitet von einem Moderator:
AW: Becker navigacija

Prijatelju skinuo sam Traffic Assist Highspeed 7934 pa sad neznam dal to trebam na cd sprziti ili sta?Pa kad ufatis vremena da mi odgovoris i malo pojasnis kako dalje.pozz
 
AW: Becker navigacija

Pozdrav svima.Evo dobio sam navigaciju becker traffic assist 7827 tomi je prva navigacija ali su karte zastarjele pa sto bih trebao uraditi da to ubacim u navigaciju i kako.
 
Zurück
Oben