Auto Mapa 5.5.1 POLSKA - Scrakowana

Dieses Thema im Forum "NAWIGACJA" wurde erstellt von mactep, 12. April 2009.

 1. mactep
  Online

  mactep Guest

  Auto Mapa 5.5.1 POLSKA - Scrakowana

  Gotowiec na karty SD dla urządzeń PNA z Windows Core 5.0  [​IMG]
  [​IMG]  AutoMapa - Twój niezawodny pilot


  AutoMapa to zdecydowanie więcej, niż zwykła nawigacja samochodowa. To osobisty asystent każdego kierowcy, bez którego ciężko dziś wyobrazić sobie wygodną jazdę. Jedyna na rynku w pełni punktowa baza numerów adresowych dokładnie odzwierciedlająca adres poszukiwanego obiektu, którą można połączyć z kontaktami w urządzeniu PDA. Ułatwia dojechanie do znajomych bez konieczności każdorazowego wpisywania adresu. Codziennie aktualizowana przez portal społecznościowy miplo.pl ponad 220 tysięczna baza punktów użytkownika (POI) zawiera nie tylko bazę fotoradarów, niebezpiecznych miejsc, czy stacji benzynowych, ale również bazy hotelowe, gastronomiczne i inne, zgromadzone w ponad 850 kategoriach tematycznych.

  AutoMapa nie jest tylko nawigacją samochodową To uniwersalne narzędzie, przydatne podczas jazdy na motorze i rowerze, podróży żaglówką, jak i na pieszej wędrówce.AutoMapa jest uniwersalna. Działa zarówno na urządzeniach przeznaczonych głównie do nawigacji, jak i na palmtopach oraz telefonach komórkowych działających pod kontrolą systemu Windows Mobile.
  http://rapidshare.com/files/220147292/AutoMapa_Polska_5.5.part1.rar
  http://rapidshare.com/files/220100014/AutoMapa_Polska_5.5.part2.rar   
  #1

Diese Seite empfehlen

OK Mehr information

Diese Seite verwendet Cookies. Mit Ihrem Klick auf OK stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Andernfalls ist die Funktionalität dieser Website beschränkt.